минуле життя створення ювелірних виробів

Герцога Букінгемського міг дозволити собі його улюблені дорогоцінні камені пристібається так вільно, що, коли він вибрав він міг позбутися перлину на землю. Це допомогло йому отримати всю славу він бажав від складальників-до, який, як правило, дами де ла Кур.

У давнину ювелір був учнем художника. В Італії, де мистецтво особливо процвітала, багато великі майстри розробили себе з навчання, який почався в майстернях ювелірів. Франція Болоньї був ювеліром, сама назва він використовував, була не його власний, але це свого улюбленого господаря, якому він відчував, що він був зобов’язаний успіхом останні роки свого життя. В результаті, він насолоджувався у підписанні його картини, Франція Голдсміт.

Боттічеллі також використовував ім’я ювеліра, з яким він навчався. Гірландайо був ювеліром і майстер Мікеланджело, Верроккьо і Леонардо да Вінчі. Гіберті був пасинком ювеліра, і це був його навчання в його батьків семінар, який дозволив йому не тільки дизайн, але і кинули, знамениті врата баптистерія у Флоренції, яку Мікеланджело сказав гідні були ворота Рай.

Це не обов’язково, як це в даний час, тому що при нинішній системі розподілу праці, ювелір повинен бути кваліфікованим художнього робітника. Він повинен також бути в змозі проводити роботи, до яких він стоїть в корисну, хоча і набагато зловживати, положення посередників. Важливо, що він повинен мати смак та навчання художника, щоб мати можливість, з швидким і чуйним очі, побачити те, що добре, а що погано в мистецтві, що він сприяє. Коли громадськість навчилися розпізнавати коштовності, а мистецтво, то це, безумовно, зміниться.

Він упевнений, що ніколи не повинно бути художнє ювелірних виробів, у той час як ми продовжуємо думати тільки про матеріал, з якого вона складається, а не на всю майстерність. Саме тому, що творчість людського розуму, що ювелір здатний перетворити сирі, нецікавий матеріал у річ коштує і краси. Тільки тоді, коли ми бачимо, що трохи з бронзи або заліза кованого в красиву форму і навідним на хитрість рук людини, тільки тоді ми зможемо відчути красу в своєму серці.

Інший спосіб, красиві ювелірні вироби можуть бути виготовлені з порівняно мізерний матеріал є хорошим дизайном і вміле майстерність, які можна розглядати в намисто сучасної німецької роботу в Музей Південного Кенсингтона. Він складається з невеликої почорнілий залізний медальйони, які відлили з античної та обрамлені в золото, а потім з’єднані подвійний ряд дрібно-тканої посилання заліза.

У кращих традиціях грецького мистецтва, ви можете виявити, що справжньої цінності того матеріалу, який був використаний в їх прикраси дуже слабкий і в цілому підпорядковане в порівнянні з красою виконання і дизайну. Навіть знаменитий намисто Milo в Британському музеї чудовий зразок кваліфіковане майстерність, а також його значення походить від праці, які увійшли до нього, а не матеріалу.