що Pandora ювелірних виробів

Pandora ювелірних виробів є світовим брендом ювелірних заснована в Данії. Хоча компанії найчастіше визнання за настроюється браслети шарму, він також пропонує додаткові лінії ювелірних виробів, що складається з кільця, сережки та намиста.
У грецькій міфології Пандора означає перша жінка. Після Прометей викрав вогонь з небес і подарував його смертних, Зевс вирішив протидіяти цьому благословення і доручив Гефест моді жінка із землі, на яких боги дарували їх добірні подарунки. Вийшовши заміж за брата Прометея, Пандора відкрила судину, що містить всі види страждань і зла, які бігли і полетіли по всій землі. За однією з версій, Надія залишалася тільки всередині, кришка має були закриті перш ніж вона змогла втекти. Це один з багатьох значень Пандорі. Творець, ймовірно, сприйняв це як назва їхнього продукту, яка тепер називається, як ювелірні вироби Пандори.
Це було в 1982 році, Пандора була створена, коли в ювелірному магазині, які були ювеліром П. Enevoldsen та його дружиною в скромному Nørrebrogade в Копенгагені, Данія. Вони часто їздили в Таїланд в пошуках імпорт ювелірних виробів, як і попит на її продукцію збільшився, компанія почала зосередитися на оптовій торгівлі.

Тоді, в 1987 році, після кількох років великого успіху, як оптовик, компанія припинила свою роздрібну діяльність і переїхав у більш просторе приміщення. Після декількох років в якості оптовиків, Вінні і Пер були натхненні, щоб відкрити свій власний завод в Таїланді. Це було зроблено в якості засобу забезпечення, серед іншого, контроль їх власної конструкції. Lone Frandsen був найнятий в якості дизайнера, і компанія почала зосередитися на створенні унікального бренду ювелірних виробів. У 1996 році, Лізбет Ларсен, ювелір і дизайнер, приєднався до компанії і разом з Lone, зіграло ключову роль у визначенні стилю Pandora ювелірних виробів.

1999 ознаменувався запуском всі популярні шарм браслет Пандори на датському ринку. Споживачі швидко прийняли концепцію, і Pandora ювелірних виробів зросла рука об руку зі збільшенням попиту. На іноземних ринках, інтерес до продажу Pandora Ювелірні вироби користуються великим попитом, перетворюючи Pandora ювелірних виробів у глобальний бренд даний час продається в 18 країнах світу. Pandora ювелірних виробів пішло від двох бізнесменів 25 років тому, команда з 35 у своїй штаб-квартирі в Копенгагені, команда з більш ніж 100 співробітників обслуговування Північній Америці і 1000 робітників на Pandora ювелірних виробів Productions, свій завод в Таїланді. Є багато конструкцій ювелірних виробів Pandora, таких як шарм браслети й амулети, прекрасні ювелірні вироби, і новітні колекції є любов стручків.