Колекція 2010 року – швейцарський Explorer II

Rolex Explorer II

Це остання швейцарських Explorer II годинник в колекції 2010 року з деякими особливостями в порівнянні зі старою моделлю. Цей годинник також може бути передано під назвою Oyster Perpetual Explorer II. Зазвичай виготовлений з нержавіючої сталі, товщиною 12 мм і 24 годину панелі з незалежною 12:00 боку, вона має білий циферблат і браслет Oysterlock. Кристали ці години в основному сапфірове скло яке подряпин, а також водонепроникний. На смузі, вона має міцні зв’язки, а не порожні. Крім того, вона має світлий маркери, які світяться в темний, зі справжньою лазером набору і шрифти. Поряд з цим # 397 має 2.5x збільшенням на дату колеса.

* Швейцарська Rolex Explorer II

Інша модель швейцарських Explorer II є № 313 також відома як Oyster Perpetual Explorer II. Швейцарська Explorer II № 313 має 25 Jewel автоподзаводом, з гладкою радикальних уживані і сапфірове скло яке водою і стійкістю до подряпин. Він має великі Нержавіюча сталь Різьбою гвинти на групу, яка має міцні зв’язки кінця. Ці тверді посилання ручної роботи і відмінно вписується в години. Цей годинник виконані з нержавіючої сталі з однієї частини гвинта вниз крони. Годинник також оснащені світяться маркерами та лазерним гравіюванням циферблатів і шрифтів.

* Швейцарська Rolex Explorer II 16570

Остання модель швейцарського Explorer II поставляється в справжніх Rolex Встановіть прапорець. Як правило зроблені з нержавіючої сталі, в даний час підпадає під клас 904L. Годинники мають нові ETA 2892-2 руху 27, який є єдиним рухом, який може працювати 4-й руці. Швейцарська Explorer II 16570 має ексклюзивний 4-й робочий руку з окремими часових поясах. Вона складається з механізму рубати і два кроки пряжкою, яка є невеликий за розміром. Швейцарська Explorer II також має фіксований безель з міцних зв’язків.
Отже, з усіма цими унікальними особливостями, ці години мають величезну популярність серед споживачів.