Як чоловіки носити срібні браслети

Браслети являють собою відмінний спосіб доповнити наряд, будь то формальний або неформальний. Влітку належного сезоні носити браслет, тому що ми знаходимося в короткими рукавами і браслети можна побачити. Процитую відомого дизайнера ювелірних прикрас, Філіп Crangi. Він сказав, що “люди, як правило, мають крайніх поглядів, коли мова заходить про ювелірних виробів” …, який є істинним. Багато людей бачать ювелірних виробів в якості аксесуару тільки для жінок. Вони вважають, що тільки підвищення срібло повинно людині носити це годинник.

неправильно!

Це дійсно добре носити коштовності, якщо ви чоловік, до тих пір, як ви знаєте, що вибрати. Знаменитості, як Джонні Депп з’являються досить часто носити браслети, які, ймовірно, є причиною, чому все більше і більше чоловіків носити їх. Тепер давайте подивимося, чому срібні браслети є відмінним аксесуаром для чоловіків і те, що ви можете носити на них.

Перш за все, я думав, що це було цікаво додати, що браслети не нове аксесуар. Насправді, вони були спочатку носили про … 35000 років тому! Це був перший (з еволюційної ланцюга), які носили браслети, як правило, були зроблені з раковин, кісток або зубів. Браслети історія продовжується з часів середньовіччя до наших днів. Там не повідомлялося періодів, в яких браслети НЕ носилися. Хоча чоловічі браслети бувають різних матеріалів, таких як золото, платина або шкіри, ми зосередимо увагу на тих, тепер зроблені з найстильніших Матеріал: срібло.

Чому не всі можуть носити срібні браслети?

Срібні браслети не хорошо виглядати на будь-якій людині. Будучи дуже тонкими, людина з тонким зап’ясті буде знаходитися в невигідному становищі, носячи такий браслет. В іншому випадку, якщо у вас є більш товсте зап’ясті, ви повинні спробувати срібний браслет! І якщо у вас є тонке зап’ястя, і ви дійсно хочете носити срібний браслет, спробуйте отримати той, який вам добре Люкс. Вам доведеться передні труднощі в пошуках тієї, яка не ковзає занадто багато на зап’ясті. Зрештою, якщо він занадто великий, спробуйте налаштувати його (видалити кілька “кілець”). Сильне збільшення так погано, як у вільному одязі.

Види срібні браслети Тут все дуже просто: вибрати або матовою срібний браслет або полірованого срібла один. Полірованого срібла яскравіше, ніж матові.

Срібні браслети можна носити з як випадкових, так і офісного устаткування. З цієї причини срібний браслет є дуже хорошою інвестицією.