де ви можете літати в автожир

У минулому автожир мав тенденцію бути трохи обмежені в своїх можливостях польоту. Більшість з цих літаків були побудовані будинки, або, можливо, зібраного з комплекту і їх здатність літати великої довжини або великої висоти в чому залежить від майстерності і досвіду як людина, який ставив їх разом, і пілот, який був на палиці .

Ці гіроскопи як правило, залишаються на рівні або нижче п’ятисот футів і залишився в межах відносно невеликого радіусу точки зльоту. Хоча це може бути весело, це не завжди достатньо для людей, які шукають трохи більше від своїх літаків.

Все це змінилося в останні роки з виробництвом «Нове покоління» з автожира, таких як спорт автожира МТО. Ці нові літаки підняли планку з точки зору того, що можливо в автожир.

Спорт МТО може нести достатньо палива протягом близько 4 години польотного часу, і з крейсерською швидкістю близько 75 вузлів, тобто набагато більший діапазон, ніж будь-який інший гіроскоп, який приступить до нього.

В даний час також можливо для людей, щоб використовувати автожира для більш функціональну роль, а не просто відпочинку. Ці літаки використовуються в повітряних ролі спостереження обома поліції та волонтерських організацій, у комбінації з винятковими можливостями, висока безпека і низька вартість робить їх привабливим варіантом для цього типу роль.

Є також люди, які в даний час використовують ці літаки в якості засобу пересування. Витрати порівнянні з сімейний автомобіль, але ви можете уникнути втрати часу через трафіку і повільною швидкістю зон.

Отримання Вашого автожира ліцензії відносно легко. У середньому людина сертифікована літати самостійно приблизно через тридцять годин у польоті інструкцією. Існує деяка теорія і підвищення кваліфікації, які дозволять вам практично літати ваш гіроскопа в будь-якому місці – відстань і висоту немає бар’єру.

Якщо ви так довго шукали спосіб взяти участь в авіації, але витрати були вас стримує те, можливо, ви повинні дивитися на отримання вашого автожира ліцензії. Ці нові гіроскопи надзвичайно безпечні і повних новачків може навчитися літати на них з відносною легкістю.

Вони відкрили відпочинку Політ в нову групу людей, які в даний час користуються свободою, яка поставляється з польотом. Якщо ви хочете приєднатися до цієї групи за посиланням нижче, щоб дізнатися як це зробити.