ранньої історії годинник

Перших і найбільших годинник вважаються більш типів кишенькові годинники, були винайдені в Тюдор, Англії в шістнадцятому столітті. Ці годинник не були носити на зап’ясті, але в основному те, як намисто на шиї через їх великих конструкцій.

Ці кишенькові годинники стали більш поширеним явищем в раніше сімнадцятого століття і були оброблені, щоб бути більш точними у своїх хронометражу, а також.

Людина на ім’я пан Джон Харрісон був годинникарем з торгівлі і сам навчився цьому ремеслу повністю з великим і чудовим результатами. Пан Харрісон створив більшу точність в години свого часу і виявив, що точний час може допомогти у визначенні точного поздовжнього розташування кораблів для капітанів. Він працював нескінченно більше десяти років, щоб винайти тільки чотири хронометр Гаррісона Морські годинник в останньому сімнадцятому столітті, ці чудові годинник були також розмір менше тарілках. Через багато випробувань капітанів королеви ці години довів свою значимість до неї і пан Харрісон потім отримав $ 20 000 фунтів в якості призу за свою творчу і корисними винаходами королеви Анни самій Англії.

Історія наручних годинників почалася з людини на ім’я Філіп Patik на початку дев’ятнадцятого століття. Наручний годинник носили в цей час в основному жінки в розділі Комплектуючі, чоловіки носили кишеньковий годинник стилі як їх годинник. Протягом цього століття, годинникова компанія Rolex називається відкрилася і приналежний пан Ханс Wilsdorf в 1905 році. Наручний годинник отримали додатковий якості шляхом додавання в них тривогу в 1914 році, і годинник Seiko Компанія під назвою був відкритий в 1924 році в Токіо.

У двадцятому столітті, наручні годинники були дуже популярні, але деякі чоловіки все ще любить їх вірний і кишеньковий годинник, і вони були досі виробляються у великих кількостях, аж до 2-ої світової війни, коли виробництво різко скоротилося. У 1952 році, наручні годинники, які були на харчування від батарей замість обмотки механізми були на ринках, це був великий і чудовою просування всередині годинник епохи.

Годинники, які були електронними, були найпопулярнішими в 70-х і в 90-х відродженню механічних годинників відбулося за рахунок старовинних і ностальгічні хоче в годинному ринку того часу. Більше 25% швейцарський годинник всі механічні, а не електронні. Вони тримають в оригінальній якості, що перша розташувала ці години для своїх клієнтів і вірних клієнтів.