як виміряти якість ограновування

введення

З, мабуть, 4C про найбільш важливим параметром є те, що розрізу.

Алмаз, яка не виблискують також слід уникати будь-яку ціну. Дійсно уявіть, що ви порівняйте ваші діамантову обручку, що і другу і виявили, що ваш виглядає тьмяною і млявою, відсутність великого блиску, що алмази відомі.

Класифікації алмазів звіти, буде, певною мірою, ви дізнаєтеся про погано обрізані і пропорції алмазу, проте, це не завжди так. Дійсно, скажімо, заради аргументу, що ви представлені два діаманти однакової якості і ваги, як з сертифікатами, виходять з тієї ж лабораторії і обидва з «дуже добре», «ідеального» або «відмінно» пропорції , симетрія, польською та оздоблення.

Ви б очікувати, що вони виглядають і коштують стільки ж не так? Ну ні, не обов’язково, як можна було розрізати на інший набір пропорцій і виглядати набагато більше, до ока, ніж інший.

вибір

Всі діаманти, щоб скоротити вагу, але це форма алмазу і що у ньому недоліки, які визначають, як алмаз буде вирізати і пропорціям він закінчується.

Ми в www.JewelleryWebShop.co.uk буде спеціально вибрати для вас алмаз, який буде не тільки виблискувати дуже добре, але матиме дуже хороші візуальні фактичного розміру до ваги.
Ці алмази набагато рідше, ніж норма, і при установці у вашому діамантову обручку буде виглядати абсолютно сенсаційним.

Ви можете знайти більше на ‘вирізати’, зайшовши на наш сайт і натисніть на нашій “пошук” об’єкта на нашій «будинок» сторінки.

освіта

Кристала алмазу октаедра така, що коли вона була розпиляна, кут, який був залишений на основній частині збираються до столу, допускає, що, коли він повністю вирізати, пропорції, належать товщі, меншому столу, товстий пояс типу різання, тому вони є найбільш рясні і найлегше отримати. Вони добре виглядають на сертифікат, але в порівнянні з іншими ограновування на інший набір пропорцій, різниця в розмірах і, отже, краса зовсім очевидна.

На Ювелірний магазин веб-ви будете утворені і прямує через процес покупки унікального алмазу. Ми допоможемо і консультувати вас, даючи вам кращі якості наших професійних знань без будь-яких додаткових витрат.

Якість огранювання алмаза, безумовно, найважливішим параметром і може бути визначено тільки досвідчений досвідчений експерт алмазу з дуже великий перелік, з яких на вибір. Це те, що ми можемо запропонувати вам тому, будь ласка, натисніть тут www.JewelleryWebShop.co.uk і поглянути на наш величезний вибір алмазів обручки, сережки, браслети і підвіски.