як зменшити герметичність кліп на сережки

Кліп на сережки, які іноді називають кліп сережки, може бути незручно при носінні, особливо в тому сенсі, дуже туго. Це одна з причин, чому багато жінок все ще не наважуються носити сережки кліп через дискомфорту, який приходить з наявністю вщипнув мочки вух. З іншого боку, навіщо турбуватися про занадто жорсткою сережки кліпу, коли є багато способів настройки цих коштовностей володіти кращим комфортом?

До внесення уточнень, однак, важливо зазначити, що невелика зміна має велике значення в кліп сережки. Ви повинні застосовувати м’який тиск і виконувати поступові коригування при ослабленні жорсткої сережки кліп. В іншому випадку ви ризикуєте пошкодити тонку структуру сережки або сережки робить настільки вільно, вони будуть легко впасти ваших вух.
Крім того, тип коригування, необхідні в ослабленні занадто жорсткою кліп на сережки залежить від виду вкладень на сережки. Давайте обговоримо деякі з цих змін.

По-перше, кліп весло назад є найбільш поширеним вкладення з додатковою перевагою легкого налаштування. Знайдіть так званого мови в кліпі сережки, вставки пінцетом під ним, а потім трохи підняти його – акцент на злегка також будучи ніжним в цьому. Металевий наконечник файлі також буде робити трюк, коли пінцет недоступні.

Спробуйте на кліп на сережки, щоб побачити, якщо він відчуває себе комфортно на мочки вух. Якщо мочки вух тепер можуть зняти напругу, використовуйте плоскогубці, щоб затиснути в тримачі кліп сережки “убік. Це повинно потім затягніть отвори і переконайтеся, що весло кліпу залишається від того, де вона повинна бути.

Прості кліпи на кліп сережки мають більш високий ризик для падіння з вухами, ніж, скажімо, загорніть назад кліпи і весло спиною. Використовуючи пару плоскогубців, звільніть простий затиск або розширення або вигин нижньої частини U частину кліпу. Ви також можете прищипувати частину кліпу біля вершини, тим самим, зменшуючи простір. Основною метою є поліпшення комфорту і знайти такого рівня, який підходить вам найкраще.
Є також кліп на сережки з відкидною гвинт кліпів у вигляді вкладень. Просто поверніть гвинт в ніжний і поступовий чином, поки кліп сережки ненадійно і комфортно на місці. Використовуйте шарнірної частини надіти і зняти сережки без перенастроювання гвинт.

Що стосується кліпу сережки з магнітами, вам буде потрібно молескіну і супер клей не коригувати сережки, але, щоб зменшити магнітне тяжіння. Подивіться на магнітні сережки і ви будете спостерігати магніти встановлені як в передній і задній. Кришка задньої магніт з шматком молескіну спочатку, але коли сережки і раніше дуже туго, закриває передню магнітом, а також.

Вона займає дуже мало шляхом часу, зусиль і грошей, щоб відрегулювати занадто жорсткою кліп на сережки. Завжди переконайтесь, що приміряти на себе сережки після кожного регулювання, поки ви не знайомі з цими носити коштовності протягом тривалого періоду.