як носити нагрудник намисто

У цьому сезоні сміливі намиста на всьому протязі наших радарів і моди з’являються скрізь від ЗПС до червоній килимовій доріжці. Але це не тільки великі намиста, які роблять заява – це намиста, які роблять наряд. Ці нагрудник або комір намиста використовуються одягатися все, що від базового худий топи без бретелей сукні для коктейлю. Вони можуть зробити старий одяг виглядати новий і може зробити поворот голів, коли ви виходите в кімнаті.

Модниці від Єва Мендес у Fergie до Джинніфер Гудвін, закохані в нагрудник тенденція намисто. І вони не бояться використання кольору в цих елегантний дизайн-справжньому блищати для великих заходів. Найбільш поширений спосіб носити нагрудник намисто вибрати наряд без бретелей Прямо декольте розріз. Це буде гарантувати, намисто що не конкурують за увагу. По-друге, переконатися, що плаття або блузку простий – монотонна працює найкраще. Нічого страшного, щоб змішувати і поєднувати різні текстури. Наприклад, пара вінтажних нагрудник намисто з шовкове плаття коктейль для великий контраст. Тримати решту ваших аксесуарів простих і раціональних для виграшну комбінацію.

Якщо ви збираєтеся носити нагрудник намисто випадково, це весело і казкові носити стрази протягом дня з вузькими джинсами і квартир. Ви навіть можете спробувати нагрудник намисто на роботі шляхом спарювання вибух кольору з нейтральним кольорові шматочки. Подивіться на камені, як бірюзові і коралові які добре працюють з білим або чорним. Не бійтеся спробувати щось нове і трохи розважитися з ювелірними виробами. Біб намиста є відмінним (і елегантний) спосіб зробити це. Крім того, вони можуть допомогти вам оновлення і відродження старих фаворитів, як ЛСД або улюблену блузку. Упаковка удар стилю, нагрудник намиста в цьому сезоні повинні бути аксесуаром.