20-го століття дорогоцінний камінь

Після відкриття танзанит по Соуза Мануел D ‘в 1967 році, звістка про знаходження поширюється як пожежа через каміння незрівнянної краси та відтінку. Незабаром, коли перший танзанит було запропоновано нових ювелірних виробів Tiffany-Йорку компанія, вони проявили великий ентузіазм з приводу чудове відкриття в Танзанії. У той час, Генрі B Платт, правнук Луї Тіффані, а пізніше президент і голова, працювала з тодішнім президентом Тіффані, Уолтер Hoving, кадрування і направляти нові колекції ювелірних виробів. Платт був приведений у захват з приводу відкриття і був першим взяти на маркетинг нового дорогоцінного каменю.

Платт винесла рекомендацію дати нововиявлених дорогоцінних каменів інша назва, так як назва геммологические «блакитне цоізит звучали більше як” самогубство “англійське слово. Таким чином, вони запропонували “танзанит” ім’я, після того, як місце, де цієї захоплюючої камінь був знайдений – це ім’я, яке швидко набув широкого поширення в торгівлі і використовується до цих пір.

Він зазначив, що в 1968 році це був, безсумнівно, “найкрасивіший блакитний камінь, щоб бути виявлені в більш ніж 2000 років. Експерти справедливо назвав це дорогоцінний камінь 20-го century.While танзанит можливо, ще не в легенду, будучи виявлений всього 40 років тому, цей видатний перлиною вже залучила понад плітки і уваги, ніж будь-яка сучасна знаменитість. Багато голлівудських зірок і зірочки також прикрашали себе танзанит. Такі зірки, як Elle Mac ферсон, Елізабет Бенкс, Natsha McElhone, Міша Бартон, Кейт Бланшетт, дівчина Бонда Тері Хетчер і багато інших були помічені носити танзанит.

Видовищним і прекрасним є глибокий синій танзанит, починаючи від ультрамарин на світ синьо-фіолетовий.
Відображення Красива власність polychromaticity, танзанит проявляє різні кольори при погляді під різними кутами. Здавалося б, фіолетовий під одним кутом, синій від другої і жовтий коричневий з третього боку.

Безпрецедентна рідкість танзанітом здобуло йому унікальне місце в ієрархії дорогоцінних каменів. Історична двосторонньої розкол між діамантами та кольоровими дорогоцінними каменями перетворилася на новий переглянутий алмазів категорії, кольорових дорогоцінних каменів і танзанит. Категорії, як це експерти чітко показує важливість танзанит в дорогоцінних каменів. Зростаюча популярність камінь у народі просто неймовірно. Блискучий колір танзанітом випромінює впевненість і мужність людини, що використовує його. Всі інші камені, як алмаз, рубін, смарагд і т.д., як відомо, людина протягом століть, але танзанит дуже нове відкриття. Що робить танзанит повинні мати у своєму ювелірної колекції.