Зараз час, щоб продати мої золоті прикраси

GoldFellow.com хоче, щоб ви повідомили. Ми маємо намір допомогти вам прийняти обгрунтоване рішення про продаж вашого золота, срібла і платини ювелірні вироби.

Сьогодні ми будемо давати зворотний зв’язок на питання, який ми чуємо зовсім небагато на GoldFellow. Чи є зараз час, щоб обміняти мій золотих прикрас, або буде грошова вартість мого небажаного росту ювелірної колекції золотих різко в найближчому майбутньому?

Аналітики заробляти на життя намагаються передбачити, що буде далі, але те, що багато людей не можуть зрозуміти, що якщо майбутнє не тримає драматичні зміни, грошова вартість золотих прикрас не будуть проводитися в будь дивовижні садиби.

Останнім часом ціни на золото торгуються в $ 875 – $ 935 за унцію діапазоні. У той час як у порівнянні з середини березня ’08 максимумів $ 1000 унцій, ціна залишається на рекордно високому рівні. Багато споживачів зв’язавшись з нами по GoldFellow запитати, якщо вони упустили можливість продати свої небажані золотих прикрас, тому що ціна золота за унцію дійшло кілька відсотків. Це хороше запитання. Отже, як же $ 50 за унцію золота зміни ціни впливають на пеннівейт вартість вашого старого золота ювелірні вироби?

По-перше, давайте встановити кілька важливих фактів дозволяє нам краще зрозуміти результат нашого аналізу в грошової вартості ваших золотих ювелірних виробів.

14kt золото є найпопулярнішим типом золоті ювелірні вироби в США і, отже, для нас еталоном. 25 pennyweights (DWT) з 14kt, типове кількість ми отримуємо від фізичних осіб на GoldFellow буде послідовне кількість. Наш приклад порівнює $ 935oz проти $ 875oz. Отже, як щодо того, щоб почали порівнювати різницю в грошової вартості, коли ціна золота за унцію зміни?

Широкій громадськості більше усвідомлює щоденних цін на золото і як вона коливається, але, можливо, не знають, що ціна на золото відноситься до вартості однієї унції 99,9% чистого золота. З 14kt тільки 58,3% чистого, вплив зростання і падіння цін на золото є менш жорсткими з грошової вартості 14k золотих прикрас. За кожні $ 50 унцій зміни цін на тройську унцію золота, золоті прикраси 14kt зміни грошової вартості лише на $ 29 унцій!

Тепер повернемося до нашого прикладу; багато 14kt золотих прикрас вагою 25dwt продана GoldFellow в $ 935 унцій (99,9% цін на золото) коштуватиме $ 475,00, як 14kt і те ж 25dwt золоті ювелірні вироби заснований на $ 875 унцій принесе $ 454.00, різниця всього $ 21.

Кожна людина повинна вирішити для себе, чи варто грошові різниця в $ 21 має сенс досить, щоб гарантувати стримують від продажу золотих ювелірних виробів і сподіваючись на більш високі ціни на золото можуть виникнути в майбутньому.

Якщо поточна ціна золота на $ 875, $ 900 або $ 1000 за унцію, це історичний час для ринку золота і ціни на цих рівнях нового виникнення. Моя професійна віра завжди є більший шанс глибоке падіння, ніж крутий підйом. Пам’ятаєте стару приказку, “краще синиця в руках, ніж журавель у небі”.