Що заповнене золото ювелірні вироби

Позолоченою рукою штамповані ювелірні вироби це відмінний спосіб, щоб носити в собі елегантність золота, не заплативши неабияку ціну. Ювелірні вироби заповнені золотом набагато дешевше, ніж традиційні ювелірні вироби золота через процесу використовуються для виробництва.

Золото заповнені починається з металевим сердечником, як правило, латунь, мідь, цинк або сплав цих металів. Цей метал може бути використаний у створенні біжутерії і часто називається “основним металом.” Після цього ядро ​​побудовано, золотий шар буде доданий.

Загальні карата золотим покриттям є 12kt, 14kt, 18-каратного або 24kt. Цей шар золота додається до основної сердечник з високою температурою і тиском. Цей шар набагато товщі, ніж позолочені елементи, приблизно від 50 до 100 000 разів товщі. Це робить його набагато довше, ніж позолочені елементи, тому що це більш товстим шаром золота і тиску і високої температури дотримуватися золото, а не гальванічне золото, яке, як позолочені елементи виготовлені.

При покупці золота заповнені рукою штамповані ювелірні вироби, не забудьте запитати, якщо золото одягнені одного або подвійною оболонкою. Одномісний плакований золотом заповнені має шар золота тільки на одній стороні. Подвійною оболонкою заповнених золотом має обидві сторони кулона покрита золотом. Очевидно, що для довголіття причин ви хочете придбати заповнене золото ювелірні вироби, які подвійною оболонкою. Це гарантує ваша шкіра не буде дратуватися по основному металу або викликати алергічну реакцію. Це також допоможе зберегти ваші ювелірні вироби заповнені золотом Потрібні гарні. Заповнені золотом деталі будуть тривати від 5 до 30 років залежно від умов експлуатації і наскільки добре він дбав.