Що слід врахувати при покупці обіцянку кільця

Обіцянка кільця попередньо обручки стали дуже популярною тенденцією серед сучасних пар. Так само, як обручки, каблучки обіцянку також означають намір одружитися, але обіцянку кільця, зокрема, спосіб сказати, що “Я маю намір одружитися з тобою, але я ще не готова вплутатися”. Це спосіб виразити намір для пар, які не хочуть поспішати на себе зобов’язання, але побачити їх відносини як перспективний вузол.

Коли мова йде про боргові кільця, слід вибирати з розумом і з точки зору бюджету і типу. Перш за все ви повинні завжди мати на увазі, що при покупці боргових кільце ви налаштовуєте орієнтиром для обручок. Наприклад, ви можете не подарунок ваш партнер з 1000 $ алмазу кільце обіцянки, а потім представити її з $ 700 Дорогоцінне кільце, як у цьому випадку ви вбили б всі хвилювання і очікування. Тому, перш ніж купувати кільце обіцянки просто запитайте себе, скільки ви готові витратити на всіх у тому числі бюджет участі, а також обручку.

Після того як ви вирішили загального бюджету рекомендується виділити 1/6, що до обіцянку кільця. Ви можете експериментувати з різними типами дорогоцінні й напівкоштовні камені, щоб підібрати унікальний дизайн. Гарна річ про камені, що вони не тільки надають можливості для всіх цінових діапазонів, але також може бути персоніфіковано у великій мірі. Ви дійсно можете вибрати дорогоцінний камінь, який відповідає особистості вашого партнера або може піти з Камінь шипованих кільцями пари. З одного боку, де ці камені можуть відповідати особистості вашого партнера ви можете також використовувати їх творчо виразити рівні або настрій ваших відносин. Наприклад рубінове кільце може представляти романтики, пристрасті і поблажливість в той час як сапфір або танзанітом кільця можуть бути використані для позначення чистоти і soulmateship.

Вам не потрібно панікувати, якщо ваш бюджет обмежений. Ви можете використовувати свій бюджет мудро, щоб підібрати ще економічний вплив залишивши варіант. Завдяки широкому вибору красивих напівкоштовних каменів. Прекрасний аквамарин, цитрин, перідот і аметист кільця є не тільки дружні кишені, але вони також є унікальними і нетрадиційні в той же час. Ви можете легко отримати чудові аквамарин пасьянс кільце з білого золота за ціною від 250 доларів. Якщо є більше, щоб витратити, то ви можете піти з розробки дизайну в алмазі акценти. У випадку, якщо ви хочете витратити більше на чому камінь дорогоцінний метал, ви завжди можете замінити золото з стерлінгового срібла, щоб створити цей додатковий запас. На відміну від цього, якщо ви хочете йти просте і сміливе рух для вічності смуг.