аквамарин мрії чому аквамарин кільця зробити ідеальний альтернативний

Традиційні чи дорогоцінний камінь алмаз ювелірного таких як рубін, смарагд і сапфір кільця, завжди буде вважатися гарним і дуже бажано, але для тих, хто хоче щось трохи інше, аквамарин кільця забезпечують прекрасну альтернативу. Якщо ви шукаєте подорожувати вниз незвичайні або унікальні кільця для людини, яка має всі, або хочете знайти фанк кільце для тих, з химерним бік або молодих душею, аквамарином кільця з діамантами є, що запропонувати майже всі ювелірні смаки.

Назва для заворожує аквамарин походить від латинського “Аква” і “кобила”, що означає морська вода через їх п’янким кольору морської. Цей зелений / синій камінь є членом сім’ї берилу, до якого також належать смарагдів, а його колір через домішок заліза розташовані в межах. Зустрічається переважно в Бразилії, Нігерії та Замбії, найбільший кам’яний небудь виявлених був у Бразилії в 1910 році і важив 243lbs. Інше те, що дорогоцінний камінь чудово привабливим, є кілька більш інтригуючий причин, щоб дати ці прекрасні кільця в подарунок.

Золоті кільця аквамарин виявляється в багатьох формах і розмірах від красивих кілець трилогія в аквамарин пасьянси, але все, як вважається, мають ті ж надзвичайні повноваження. Святий для Нептуна, бога морів, і передбачається дар русалки, аквамарин колись використовувався, щоб допомогти полегшити всякими хворобами. Вода, яка була залишена з каменем в ньому, вважалось, вилікувати хвороби серця, печінки, шлунка і горла і протидіяти ефектам Poision.

З його simillarity до кольору хвиль, аквамарин підвіски стали талісманами для моряків, які носили їх для захисту від непередбачуваного характеру на море і забезпечення безпечного будинку проходження своїх кораблів. Як мудрий, в солдати вважали вселити хоробрість і роблять їх непереможними. Цілителями, аквамарин використовується для випуску будь негативної емоції і відновити емоційне благополуччя під час малювання любові. З цієї причини, вона стала традицією для чоловіка, щоб дати своїй новій нареченою аквамарин кольє, кільце або сережки аквамарин ранок після їхнього весілля були consumated і в більш зрілих відносин вона є показником збереження стабільності та прихильності.

Крім безлічі терапевтичних і лікувальних атрибути, аквамарин також прибув, щоб представити багато іншого. Це Камінь за березень і знак зодіаку Риб і думав бути подвійно вдалим для тих, хто під ці категорії, так само як бути прийнятим дорогоцінний камінь протягом 19-річчя весілля. Правда в тому, що навіть якщо ви вирішите купити аквамарин ювелірні вироби виключно для їх естетичних якостях, це добре, щоб знати, що є настільки більше, щоб ці захоплюючі, вишукані камені потім здатися з першого погляду.