поради, щоб вибрати ідеальний діамант сережки стрижня

Сережки з діамантами шпильки є одним з найпривабливіших подарунків, які ви можете дати комусь особливе. Представляючи сережки з діамантами шпильки ви зробите вашу подругу відчувати, що вона особлива, і ви хочете щоб вона була щаслива назавжди.

Так що якщо ви шукаєте ідеальне сережки з діамантами шпильки для ваших спеціальних хтось то ось декілька порад, які ви повинні розглянути для пошуку привабливих сережки для великі ціни.

Існують різні діамантові сережки на ринку, отже, ви повинні тримати ці кілька пунктів у вашому розумі, перш ніж зробити покупку.

Перш ніж вибрати сережки алмаз необхідно враховувати форму обличчя. Якщо обличчя вашої подруги ширше, то ви повинні вибрати сережки принцеси діамантами для неї. Він буде доповнювати її погляд, але якщо її обличчя тонким то ви повинні піти з круглими сережками огранювання. Завжди пам’ятайте, що круглі сережки розріз буде виглядати краще, якщо ваша подруга має худе обличчя.

Ще одна річ, яку ви повинні розглянути, є її тон шкіри. Завжди пам’ятайте, що метал, який Ви обираєте для свого сережку повинен відповідати її тон шкіри. Ви можете вибрати жовтого золота для вашої леді, якщо у неї є теплий тон шкіри, але якщо у неї холодний тон шкіри, то ви можете піти з платини або білого золота. Ще одна річ, яку ви повинні розглянути, перш ніж вибрати Ваш метал ваш бюджет. І якщо ваш бюджет невеликий, то ви можете вибрати срібні сережки для вашої дами.

Ви повинні також розглянути спосіб життя і переваги вашої дамі, перш ніж купувати ваші сережки. Ви повинні бути впевнені, перш ніж вибрати стиль вашого сережку, що вона підходить особистості і способу життя вашої дамі.

Інша найбільш важлива річ, яку ви повинні розглянути ваш бюджет. Перед покупкою сережки ви повинні встановити ваш бюджет, тому що ціни алмазу зростає день від дня і, отже, це добре, щоб мати уявлення про те, скільки ви хочете витратити на ваші сережки.

Нарешті, але не менш необхідно враховувати 4C про алмаз. Перед покупкою сережки з діамантами ви повинні розуміти 4C про алмаз, який включає в себе колір, карат, вирізати і ясності. Ці чотири фактори, які визначають якість і ціни на алмази.

Ось кілька моментів, які необхідно враховувати, перш ніж купувати сережки з діамантами шпильки.