сучасні годинники

Наручний годинник стали широко доступні після сучасного недорогого виробництва мініатюрних годинникових механізмів у ХХ столітті. З моменту їх першого знайомства, годинники були на ринку, а як необхідність модний аксесуар або гаджет в різних дизайнів і квітів, щоб задовольнити потреби різних аудиторій. Але крім відображення часу, дати, дня, місяця та року інформації, сучасні годинники мають ще одну важливу особливість: вони передають культуру.

Будучи найбільш широко використовуваним пристроєм час, недорогий, середніми цінами або дорогий годинник колекційні купуються і широко використовуються сьогодні всіма. Перед наручні годинники, люди використовували для виконання кишенькові годинники, які були кришки і містилися в кишеню і з додатком легкого ланцюга від ременя або PIN-код. Роки після перших кишенькових годинників була введена, люди продовжують купувати їх в ювелірних магазинах або шукати їх у втечу, тому що ринки дійсно старими вважаються колекційні предмети.

Наручних годинників був винайдений Patek Philippe в кінці 19 століття і вважалося в той час, щоб бути аксесуаром жінки. Чоловіки почали носити наручні годинники, коли Луї Картьє створив один спеціально для свого бразильського одного, Альберто Сантос-Дюмон, які насилу перевірка часу під час роботи над своїм винаходом літаків. Шкіра група наручні годинники Cartier дав Дюмон ніколи не покинув руку останнім і незабаром, паризький чоловіків споживчих зацікавився ідеєю Картьє цього нового портативного пристрою часу. Великий популяризації наручні годинники стало можливим після закінчення Другої світової війни, так як офіцери зберегли свої наручний годинник і познайомив їх з західною культурою як дуже корисний і швидкий пристрій, щоб перевірити час. Ідея носити цей аксесуар час став популярним, тому що можна було часто і швидко заглянути часу під час носіння наручних годинників в порівнянні з старше трудомістка версія кишеньковий годинник.

Сьогодні, наручні годинники використовують автоподзаводом, кінетичної, електронні, на сонячних батареях або теплової потужності годинник зручно перевірити часом. Відмінності між цими різними типами годинник повинні зробити з тим, як кожні годинник отримує необхідну кількість енергії для того, щоб продовжити його роботу. Крім того, наручні годинники можуть показувати час в аналоговому або цифровому вигляді. Різниця тут має відношення, як хтось воліє мати достатньо часу відображається, або з номерним диск, на якому обертається години і довше хвилини обертові руки працюють, або через цифровий дисплей, який показує час як число. Хоча дешевше електроніки дозволило популяризації цифрових годинах, нові аналоговій формі не замінить широко використовуються аналоговий годинник. Сьогодні люди використовують обидва, а також більш складних типів годин, так як різні види часу пристрої служать різні типи людей під час їх повсякденних завдань.