універсальні підвісками алмаз чарівність

Діаманти завжди були найбільш затребуваних дорогоцінних каменів у світі. Навіть в історії, він володіє велике значення. Це найбажаніший білий дорогоцінний камінь, з ефірним і чуттєвий блиск всередині нього. В епоху королів і королев, вона вважалася символом любові і передвісником удачі.

Сьогодні цей чудовий камінь чудово приймається як засіб інвестицій теж. Окрім краси, вона, як вважають, мають магічну силу. Вони кажуть, що алмаз забезпечує безстрашності й непереможності теж.

Носій алмазу прилежащего чудову міцність, хоробрість і мужність. У індуїстської кастової системи, різні затінені алмази пов’язані з кожної касти. Брахманів володіють безбарвний алмаз який промоутер влада, друзів, багатство і успіх; кшатріїв має коричневий / шампанське кольорових алмазів для запобігання старості; Вайш’ї має колір Kodali квітка, щоб принести успіх, і шудри, мають діамант з блиском полірованого леза, щоб привести всі види удачі. Роялті вимагає червоні і жовті діаманти тільки.

Алмаз в білих вимагають більше серед інших відтінків двоюрідних братів присутня. Кольори, як рожевий, світло-блакитний, світло-зелений і лаванда і т.д. знаходяться в цієї дорогоцінної породи. Якість алмазу буде володіти 4С. Вони такі:

• Color (Колір тіла або відсутність кольору)
• Чіткість (ступінь бездоганності)
• Cut (порізи і різні аспекти з пропорціями)
• Вага карата (який впливає на розмір)

Інші важливі чинники, такі як краса, довговічність і вартість все залежить від перерахованих вище факторів. Є кілька стилів, таких як різання блискучий, крок, або змішаний розпил. Блискучі сучасного фасону має найбільшу кількість граней на камені. Грані в круглого ограновування кайт або трикутної форми.

Крок розрізі має скорочення прямокутної або трапеції. Однак, незалежно від розрізу, це блиск, який має значення. Brilliance є найбільш важливим фактором для створення кольору більш захоплюючою, додавши, блискучі іскри, щоб він.

Ідеальний алмаз слід пропорції добре. Максимальний відображення світла знайдена, ні вирізати занадто глибоко і не занадто дрібно. Такі ідеальні зачать продемонстровані в прекрасну колекцію Ангари цінних підвісками алмаз. Конструкцій обрані, щоб догодити клієнтам особливо задуманий, щоб задовольнити всі випадки життя і шафи.

Бестселер шматки, як круглий алмазний кулон у стилі подорож, 2 тони золота кругової кулон з жовтими діамантами, алмазний коло подорож кулон з жовтого золота і білого золота з трьома каменями алмазів кластера кулон серед провідних зажадав алмазні підвіски на ринку.

Інші популярні форми, крім круглого ограновування, згадані вище, величезний гнів серед жінок.