якість ювелірних виробів, як купити більше за ваші гроші

Існує ніяких сумнівів, що покупка якості прикраса може коштувати багато грошей. Іноді купити ювелірний виріб зі знижкою в ціні означає, що вам доведеться пожертвувати якістю або замінити рідкісних дорогоцінних каменів для штучних них, але не завжди. Є хороші пропозиції можна знайти на якість, дорогоцінних ювелірних виробів. Вам просто потрібно знати, як визначити їх.

Перше, що вам потрібно знайти якості прикраси зі знижкою в ціні, щоб знайти шановного дилера. Навіть найпрестижніші дилери продажів, і це, коли ви хочете подивитися. Уникайте покупки ювелірних виробів в Інтернеті, на аукціонах, у дилерів або менш смачні репутації.

Як тільки ви знайшли хорошого дилера, розміром до вибору, слідуючи цим радам:

• Проконсультуйтеся з дилером щодо різних способів, якими камені вирізати і як вона впливає на ціну твору. Багато разів, ви можете придбати менше, краще вирізати дорогоцінний камінь за менші гроші, ніж більш численні і досі такою ж красивою афекту.

• Пам’ятайте, діаманти оцінюються не тільки за розмірами, але й у відповідності з ясністю і колір алмазу. Іноді недоліки в алмаз може бути легко замаскований, коли алмаз ріжеться. Ці алмази дешевше, ніж бездоганних діамантів і ви ніколи не зможете сказати, різницю.

• Завжди перевіряйте різних стилів набори, щоб побачити, які з них дасть вам найбільш спалаху від витрачених коштів. Ви можете бути в змозі купити більше, яскравіше кільце, якщо ви подивитеся на стилі, які мають кілька невеликих каменів, а не один великий.

• Не бійтеся купувати більше предметів, виготовлених з штучними каменями. Багато з нових імітацією коштовних каменів, які знаходяться на ринку дуже важко відрізнити від справжніх. Навіть експерти є проблеми і потрібно використовувати спеціальний інструмент для цього.

Крім того, не поспішайте, щоб порівняти ціни в магазинах. Уникайте попадання емоційно прив’язані до будь-якої частини ювелірних виробів перед ви досліджували всі ваші варіанти. Ви можете бути в змозі знайти щось порівнянне в бутіку конкурента за менші гроші. Не забудьте звернути увагу на продажу теж. Ви можете заощадити багато грошей під час сезонних розпродажів, а це означає, що ви зможете придбати ще більше.