як перевірити чистоту бурштину

Використовуйте ці тести для визначення ювелірних варто ваших грошей чи ні:

1. Використовуйте свої очі – При покупці прикраси з бурштину, використовуючи ваші очі тільки й може допомогти вам заощадити багато грошей. Якщо ви приїхали намиста бурштину, бурштинові кулони, персні бурштину, бурштинові сережки, браслети бурштинові або будь-який інший балтійський бурштин ювелірні вироби з тими ж комахами, готується в тій же позиції у всіх частинах, ви повинні бути досить мудрі, щоб виручити. Занадто багато частин з разюче схожі комах і атрибути вказують, що вони, ймовірно, були виготовлені.

2. Статична електрика тест – Цікаво, що бурштин так само важливо, в науці, як і в ювелірних рішень. Реальний бурштин отримує електростатичний заряд при терті в той час як підроблений бурштин не робить. Руб бурштин з шматком тканини і прийняти його до папірців. У разі реального бурштину, папір буде дотримуватися його.

3. Ультрафіолетове контрольна лампа – Якщо промінь УФ променів відточити на шматку бурштину, бурштинові покаже флуоресценції якого підроблений бурштин не буде.

4. Теплове випробування – Якщо ви приносите гарячою голкою близько до реальних бурштином, він буде виділяти смолистим запахом. З іншого боку, підроблений бурштин горітиме з неприємним запахом.

Якщо ювелір знає, що його прикраси з бурштину є справжньою, він не ухилятиметься від його підтвердження вище тестів. З іншого боку, якщо хтось намагається передати пластику, бурштину, вони заборонять тести посиланням політики компанії або інші подібні виправдання. Купівля бурштину онлайн відмінний спосіб залишатися безпечним. Ви можете шукати в Інтернеті відгуки клієнтів кожної компанії і нульовим на перевірених продавців.