Tissot T-моя шторка годинник

Це було в регіоні Юра належать кантоні Невшатель у Швейцарії, де Шарль-Фелісьєн Тіссо і його син Шарль-Еміль створили в 1853 році, компанія Tissot годинник. Маючи грізний дух новаторства і високі вимоги до для краси в годинниковій справі, двох засновників дихав сильної підприємницької культури, добре видно навіть сьогодні в штаб-квартирі годинник Tissot Le Locle.

Живучи серед справжніх вічних цінностей і найскладніших досягнень в області технології, Tissot на управління, щоб збагатити свою колекцію годинників з кожним роком, з новою моделлю: класичний, шик, для жінок, для молоді або для старшого і завдяки своїй компетенції та визначення , годинник є ті, які енергію бренду в навколишнє середовище з гучних імен в міжнародному годинниковій справі.

На цей раз Tissot приносить у свою колекцію нові складні годинник, які висвітлюються зап’ясті дами, називається Tissot My-T Tonneau Годинники, реальні прикраси, які можна носити в будь-яких обставин, в яких пані хоче, щоб його помітили. Геометричні випадку має елегантний шторка-форму з двома Т-елементів і прикрашена блискучими діамантами 0,45 карат. Тонкі лінії посипати дорогоцінних каменів намітити 316L сталевий корпус, який захищений сапфіровим склом, що економить годинник від подряпин. Ці спокусливі, розкішні елементи не пройде дуже швидко перед очима респектабельні жінки, яка напевно буде в захваті, щоб виділити її зап’ясті з таким прекрасним аксесуаром.

Розміщений в стильний корпус є чорний або посріблений циферблат цього витонченого Tissot My-T Tonneau годинник, представляючи елегантні лінії з хвилеподібним відтінків, які випромінюють м’яке світло. Циферблат простий, але дуже привабливим через тонких ліній, показуючи тільки 6:00 і 12:00 позицію відзначені арабськими цифрами, відповідно, 3:00 і 9:00 Позиції, відмічені маленьку крапку.

Функціональність і точність цієї привабливою годинник задається кварцовий механізм, високонадійний механізм, який анімує Tissot My-T Тонно годин, забезпечуючи точний час свого власника.

Tissot My-T Tonneau Годинники доступні в двох форматах: з простим 316L сталевий браслет або прикрашені сліпучими діамантами на два Т-образних елементів для більш розкішний зовнішній вигляд, все на вибір клієнта, який готовий дати близько $ 14 , 300.