Як вибрати розмір кільця

З Різдвом, що надходить тільки за рогом, є те, що постійне відчуття не знаючи, що купити. Існують сотні різних продуктів на вибір і рішення ніколи не буває легким, як ви завжди хочете, щоб він правильний подарунок.

Купівля кільця один варіант, який стає все більш популярним. Чому? Це просто насправді. Кільця надзвичайно популярним і улюбленим всіма, як вони сидять так витончено на пальці і видно прямо протягом дня. Кожен хоче мати хороший один на пальці, будь то на кожен день цілях, обручку, обручку або навіть кільце вічності.

Однак, як тільки воно вибрано, часто сумніви в умах людей, щоб якого розміру вони повинні купити. Якщо це так, є два варіанти. По-перше, запитайте тих, хто працює в магазині ви зробили покупку, оскільки вони, ймовірно, мають знання і досвід, щоб допомогти вашого прохання про допомогу. Вони, швидше за все, виміряти ваш палець стандартні кільця класифікатор.

Деякі магазини однак, не мають цього і, отже, це буде до вас, щоб виміряти ваш власний розмір. Для цього вам потрібно буде стежити 4 простих кроки. По-перше, вам необхідно отримати діаграму розміру кільця – їх можна знайти в інтернеті, набравши в “кільці діаграму розміру” в різних пошукових системах. Пошукові системи будуть потім дати вам результати, в яких ви вибір, і дозволить Вам знайти саме те, що ви шукаєте.

По-друге, ви повинні будете мати кільце, яке робить насправді підходять вам. Це може бути той, який у вас вже є, або той, який ви тільки що купили. По-третє, за допомогою діаграм розмір кільця вам потрібно буде розмістити власне кільце на круг, який повністю заповнює внутрішню сторону кільця без накладення. Нарешті, по-четверте, як тільки це буде завершена ви можете побачити букву, яка з’явиться в середині вашого пункту. Це тепер ваш розмір кільця.

Кільце розміри варіюються від розмірів від А до Я, хоча пані, як правило, в діапазоні від I і S і джентльмени, як правило, в діапазоні від P і Z. розмір дуже малий і розмір Z дуже велика.

Сподіваюся, ви сьогодні чудово відомо про те, що розмір кільця для вас. Якщо ви ще не знаєте, то, будь ласка, візьміть мою пораду і спробувати його для себе зараз. Зрештою, було б правильно, що ви повинні мати елегантний кільце сидить на пальці!