дорогоцінний камінь смарагдовою членів королівської сім’ї

Все, що рідкісні інтригує, особливо, якщо воно відбудеться, буде плямочка одне з найкрасивіших дорогоцінних каменів будь-коли. У двох словах, це прекрасна смарагдово зелені і блискучі, що є бажаною не тільки своєю красою, а й своєю рідкості. Смарагди зелених різних берилій алюмосилікат мінерального берилу з невеликою кількістю оксиду хрому. Смарагди зустрічаються в багатьох місцях по всьому світу, але краще смарагдів знаходяться в Колумбії. Це Колумбійські смарагди за яким усі інші смарагди судять. Колумбійські смарагди мають унікальний зовнішній вигляд, злегка торкнувся зелений з блакитним. Muzo, оригінальний моє, залишається найважливішим смарагдовою шахтою в світі.

З тих пір їх відкриття вони завжди були прикрашені всі, і тільки зросла популярність. Смарагди завжди був улюбленим з любителів ювелірних виробів. Не кажучи вже про те, що смарагди були обрані дорогоцінний камінь королівської сім’ї. Вони завжди були в пошані з давніх часів. Деякі з найвідоміших смарагдів можна побачити в музеях і колекціях по всьому світу. Деякі з важливих смарагди Mogul смарагд, Патрісія Смарагд, Корона Анд і т.д.
Один з найпопулярніших дорогоцінних каменів вони найбільш інтенсивно і найсвітліші зелені уявити: смарагдово-зелений. Наші очі ніколи не може надивитися на цей красивий камінь. Краса і загадка цих каменів лежать в їх кольорі. Смарагди зазвичай містять включень і недоліки. Ці недоліки, як для інших дорогоцінних каменів не дивився і негативні аспекти. Справді, ці недоліки вважаються частиною характеру кам’яне, і дам камінь своїм власним унікальним характером.

Великі шматки з хорошою чіткістю в смарагдів може вимагати більше, ніж ціна такого ж розміру, алмази ясності. Смарагди доповнення всіх вигляді ювелірних прикрас, будь смарагдові сережки, кільця або смарагдового смарагдового кулона. Через гарного кольору смарагду, смарагдів доповнювати будь-який стиль і гардероб. У той час як смарагдові прикраси додає стилю і класу, більш докладні і складні версії смарагдові ювелірні виглядати модно, як вечірнього одягу. Не дивно, чому жінок у всьому світі без розуму для цього ексклюзивного каменю.

Як і всі рідкісні є бажаною, так це дивовижний смарагд. Вони також знаку зодіаку на травень. Цей вишуканий коштовний камінь дав новий вимір у світ яскравих дорогоцінних каменів і продовжує завойовувати серця любителів ювелірних виробів в усьому світі своєю пишністю і величчю.