діамантову обручку – забезпечення цих параметрів якості

Ви збираєтеся в магазин за діаманти для обручки? Є багато пропозицій прийдуть на ваш сайт тільки бентежить? Можна прислухатися до порад свого друга, але завжди нагадують себе з наступних основах, коли думав про покупку діамантове обручку.

Алмази так яскраво, що будь-який покупець буде думати, що всі вони мають високу якість. Але це не завжди вірно. Ювелір може зробити величезний прибуток від продажу алмазів нижчої якості за високими цінами, якщо ви не знаєте параметрів якості. Як тільки ви знаєте основи, ви будете платити правильну ціну за діамантову обручку.

Перший параметр чистий алмаз є те, що безбарвний. Такий алмаз дорогий, тому що його яскравість. Знайте, що безбарвний алмаз має клас D і як колір стає жовтуватим його класі йде до Z. Попросіть ювелір про клас або побачити рівень на неї, щоб знати його якості і за розумною ціною.

Іншим параметром є якість ясності. Це відповідає за блиск і вогонь у діамантову обручку. Так як ці камені є продуктами природи, є включення, дефекти, подряпини, бульбашки повітря або інших мінералів всередині діамантами. Ви повинні дізнатися про ясності.

Бездоганний алмаз, без включень оцінюється F і дорогим, щоб купити. ЯКЩО класу має невеликі зовнішні включень і не внутрішні. Тоді, діаманти оцінюються як мають дуже-дуже невелика включень, дуже невеликі включення, невеликі включень, які не видно неозброєним оком, і ті, які мають видимих ​​включень. Ціни будуть встановлені відповідно. Таким чином, ви повинні запитати ювеліра про ясність класу.

Є два інших стандартів якості, які ви можете створити свій себе в алмаз. Це карат розмір і порізів. Ви можете попросити ювеліра для деяких дорогих або менш дорогим скороченні викидів, що грані, щоб відбивати світло. Більш глибокі скорочення з багатьма гранями включати безліч навичок і витрат, тому дорога для діамантову обручку. Неглибокий поріз з меншою кількістю граней буде більш доступним.

І в останній, алмаз повинен бути оцінений відповідно до його розміром карат. Знати, що більший розмір карат алмаза разом з нею хорошої якості ясності і колір, буде найбільш дорогим. Однак, якщо існують незначні дефекти в більшій камінь, він коштуватиме менше. Як правило, розмір менше одного карата в основному доступним. Для модних діамантову обручку, дрібні діаманти можна купити за нижчою ціною.

Он-лайн ринок ювелірних виробів широко відкриті для вас. Хоча ви завжди можете відвідати сусідній магазин, але перегляд багатьох сайтах ювелірів дозволить в широко порівнюючи їх за конкурентоспроможними цінами на алмаз обручку.