перли відокремлені від інших предметів або ювелірних виробів

Ваш перли цінні інвестиції. Хоча їх компактного кристалічна структура робить їх міцними, їх зовнішня тонка і м’яка. Правильний догляд є необхідним для того, щоб зберегти свою красу і блиск для майбутніх поколінь.

зберігання перлів

Тому що перли може бути легко подряпаний або пошкоджений, зберегти ваш перли окремо від інших предметів або ювелірних виробів. Вони краще всього зберігати в м’яку тканину, м’який чохол, або м’якою підкладкою шкатулці. Не тримайте ваші перли в герметичному або надмірно сухою середовищі. Вони повинні вологи, щоб запобігти утворенню тріщин. Якщо вони повинні зберігатися в сейфах або сховища, тримати вологу (але не мокру) тканина поблизу. Повторно змочити в міру необхідності, але будьте обережні, щоб не мати занадто багато вологи. Це може призвести до цвілі.

відмова від шкідливих продуктів

Особистої гігієни, таких як косметика, парфуми та лак для волосся, може матовий блиск перлів і повинні застосовуватися, перш ніж покласти на перли. Інші шкідливі продукти, такі як оцет, аміак, хлор відбілювач, і навіть чорнило також зашкодить поверхню перли. Обов’язково видаліть перел перед будь-яким фізичних навантажень або роботи. Пот інше шкідлива речовина, яке містить натуральні кислоти, які можуть роз’їдати поверхню вашого перлів. Всі ці шкідливі речовини, які можуть визначити чи розпадаються красиві перламутру перлини.

очищення перлів

Після кожного використання, акуратно протріть ваші перли з теплою, вологою тканиною, перш ніж покласти їх в сторону. Переконайтеся, що не використовувати абразивні нічого, щоб витерти поверхню перли. Періодично обережно мийте перли в теплій мильній воді з використанням м’якого мила (не миючий) для видалення шкідливих відкладень. Після миття акуратно прополоскати перли в чистій воді, а потім, загорнути їх в тонку, вологою (не мокрою) хлопок рушник. Як тільки рушник висохне, перел буде сухою, теж. Переконайтеся, щоб не повісити перлів, щоб висохнути, так як це може розтягнутися шовковою ниткою. Якщо ваш перли сильно забруднений, Ви також можете знищити їх з ацетоном для зняття лаку. На відміну від аміаку і оцту, ацетону не зашкодить ваш перлів.

перетяжки перлів

Якщо ваш перли носять часто, ви повинні мати їх restrung рік. Вони повинні бути restrung шовковою ниткою і зав’язаний в між перлина, щоб запобігти їх труться одна об одну і, можливо, розсіювання, якщо потік повинен зламатися. Виняток становить з меншим перлів, так як вузли можуть бути естетично неприємні.