поради щодо купівлі справжніх ювелірних виробів зі срібла

Перед тим як ввести ювелірний магазин для покупки ювелірних виробів зі срібла, переконайтеся, що у вас є декілька порад для розповідати справжні частини від підробленого. Це тільки з таким знанням, що ви можете піти від недобросовісних ювелірів, які продаватимуть поступається орнамент з легкістю будь-якому за вищою ціною. Ви повинні знати, що тільки справжнє прикраса може забезпечити хороші інвестиції на майбутнє.

У той час як багато ювелірні поширюється срібні ювелірні вироби перед вами для порівняння конструкцій та інші функції, не вводити в оману привабливим гравюр і конструкцій. Ви повинні дивитися на знак якості, що справжнє така штука завжди у зв’язку з державними законами. Подивіться на знак, який має 925 номерів, який посилається на 92,5 срібла і відомий як срібло. Цей знак може бути розташований на застібку намиста, на внутрішній стороні срібні кільця і ​​браслети.

Іншим випробуванням справжні частини є те, що ви просите поставити ювелірні прикраси лакмусовим папірцем. Ви також можете зробити цей тест самостійно, але також ювелір може зробити це за вас в магазині. Руб будь-яку частину срібних ювелірних виробів ви хочете придбати. Після ювелірної енергійно потирає частину і подряпав його, падіння невелика кількість азотної кислоти на поверхні. Через деякий час, якщо поверхня перетворюється на хмарне сірого кольору, можна з упевненістю купити шматок, так як вона є справжньою срібло. Підроблені таку штуку стане зеленим.

Переконайтеся, що ви купуєте срібні ювелірні вироби тільки з ювеліром, який відомий справедливої ​​практики торгівлі. Такі ювеліри можуть бути у вашому районі, і ви можете особисто їх знаю. Або, ви можете знайти справжні ювелірні вироби також в інтернеті. При покупці в інтернет-ювелірів, поговорити з людьми, які вже купили ювелірні вироби через інтернет-магазини. Вони можуть направити вас до правильного ювелір в Інтернеті. Переконайтеся в тому, що онлайн-ювелір має чітко сформульовані повернення політики, так що ви можете повернути пошкоджені коштовності, щоб повернути гроші.