про Fiorelli – провідний ювелірний бренд та аксесуарів

Fiorelli є провідним брендом аксесуар, який продається в магазинах по всій Великобританії, в надії розширити в глобальному масштабі. Бренд був переданий в 1995 році Групою Lunan, з його мету бути провідним і найбільш упізнаваним брендом аксесуарів Великобританії. Їхні амбіції стала реальністю в 2004 році і сьогодні Fiorelli є провідним брендом аксесуарів у Великобританії та Ірландії.

Fiorelli перейшла в руки групи Lunan в 1995 році. Їх метою було зробити Fiorelli провідний бренд аксесуарів у Великобританії, а також один з найвідоміших. До 2004 року, що амбіції були реалізовані і сьогодні Fiorelli орієнтована на розширюємо межі продовжувати рухатися бренд вперед.

При цьому всі продукти в Лондоні молода, амбітна команда дизайнерів, які постійно їздять, щоб отримати натхнення для подіумах по всьому світу. Fiorelli пишається тим, що комерційні і корисним, концентруючи увагу на нових та інноваційних проектів.

Види ювелірних вони пишаються є браслети, сережки, намиста, кільця і ​​підвіски. Ціни на об’єкти срібні прикраси варіюються від £ 22,95 за пару срібні сережки до £ 179,95 за красивий браслет манжети, проекти можуть включати в себе кольорові кам’яні заповнені сережки або кулони, залежно від вашого смаку. Біжутерія також доступна за нижчою ціною від £ 6,95 для пари сережок і високою ціною, яка є £ 39,95 за намисто.

Місія Fiorelli полягає в наступному: “Ми захоплені виштовхуючи кордонів, постійно винаходити і переміщення бренд вперед”.