серйозних претендентів на справжні перлини культурного камінням

Гірський кришталь або високої свинцеве скло також відомий як стразами і зроблений зі скла, акрилу або гірський кришталь. Вони називаються стразами після Георг Фрідріх Strass, ювелір, яка покрита нижня частина скла, щоб виглядати точно так само, як дорогоцінний камінь алмаз. І дійсно, стразами ефект нагадує алмаз блиск, в результаті іноді стразами приводиться в справжньою знахідкою. Тільки клієнтам, які не мають ідеї справжній діамант може бути оброблений, з іншого – без шансів. Рок не володіє особливостями, характерними для природного перл: твердість, вогнетривкі властивості і довговічність. Підставою для, який є і дорогоцінних каменів різного складу і добрий. Звичайно, ціна Діаманті на сьогоднішній день нижче, що означає, що кожен може дозволити собі купити його, але в будь-якому випадку це не реальний камінь ні на що.

Цирконій є ще одним популярним природної заміною алмаз на ринку ювелірних виробів. CZ як isomteric як природний алмаз. Це робить опору, щоб вона виглядала як природний камінь, діамант. У кожному разі, кубічний цирконій і штучний матеріал для виробництва кристалів і дозволити їм залишитися міцним при звичайних температурах стабілізатора завжди потрібен. Зазвичай ytrrium або кальцію може грати роль стабілізаторів, але кількість цих елементів визначається виробників окремо. Справа в тому, стабілізатори включені в структуру готового продукту. Це насправді робить вільний камінь, щоб вага більше ніж натуральний камінь. Крім того дисперсії CZ значно вище, ніж у алмазу. Хоча, легко ввести в оману обивателя і змусити його думати, що кубічний цирконій реальний камінь, але CZ напевно провалити руйнівно тест – тільки вдарив камінь з чим-л. дуже важко, складно, як реальний дорогоцінний камінь, діамант.

Інші види імітаторів не зроблено або теплових випробувань або руйнівною, навіть в будь-якій з них. Схоже, що ні, що залишилося зробити алмаз малобюджетних для населення. Тим не менш, в 1954 році великий конкурент замінованих алмазів дорогоцінних каменів було зроблено – штучних алмазів. Це розходиться з різними еквівалентами дорогоцінний камінь на характеристики, склад, структура і фізичні умови синтезу. Запасний перлина проводити в лабораторних умовах під НРНТ, які імітують природні екологічні умови, які необхідні для формування алмазів. Імітація алмазів містить ті ж компоненти, як справжня перлина робить – чистий вуглець. Штучні дорогоцінні камені алмаз мають ті ж характеристики, реальні дорогоцінні камені: оптичні, фізичні та хімічні. Ці солідності, довговічності і блискучий ефект, як справжні діаманти. Крім того, вони дешевше і може бути знайдене. Можна або придбати їх в Інтернеті або в будь-якому місцевому магазині ювелірних виробів. Для найвимогливіших клієнтів лабораторії виросли алмазів дорогоцінних каменів доступні в багатьох кольорах: жовтий, синій, зелений, рожевий, які є дуже дорогими і рідко, якщо знаходяться в природних умовах. Їх можна придбати як вільні камені або в ювелірних виробах. Як бачите, в даний час дорогоцінні камені алмаз малобюджетний.