смарагди, кращий друг алмазу

Ось деякі відомі факти про смарагдами і діамантами.

Смарагдами і діамантами обидва земних мінералів. Вони утворюють протягом мільярдів років під поверхнею Землі, цей процес називається мінералізацією. Наприклад, алмази займе близько 1 млрд. до 3,3 млрд. років минерализовать, відповідна більш-менш до 25% до 75% у віці планети відповідно. Не дивно, що “алмази вічні».

Смарагди зміна мінерального берилу. Emerald характеризується зеленого кольору, причиною по слідових кількостях ванадій і хром в мінералі. Смарагди є крихкими в порівнянні з алмазами. Слово смарагдово прийшли з семітських izmargad слова, що означає “зелених”.

Алмази є більш цінними мінералами. У мінералогії атомів вуглецю алмазів розташовані в гранецентрированной кубічної структурою, званої решітки алмазу, що робить його другим міцних форм вуглецю за графіту. Алмази зустрічаються вкрай рідко-3000000000 років це багато часу і цінно. Вони стоять багато грошей у дорогоцінний камінь ринку.

Якщо ви хочете щось унікальне, ви можете вибрати для смарагдове ограновування кільця з діамантами, алмазами скорочуються у формі смарагду. Смарагдова ограновування алмазів в цілому дешевше, ніж ювелірні вироби алмаз.

Давайте порівняємо ціни доступні два діаманти в певні ювелірний магазин.

Смарагдова ограновування кругла діамантова огранювання
карат (вага): 1.00 карат (вага): 1,00
Чистота: VS2 Чистота: VS2
різання: дуже хороше розрізу: дуже гарне
колір: колір F: F
Ціна: $ 4543 ціна: $ 5994

Круглого діаманта становить $ 1451 дорожче, ніж смарагдове ограновування алмазів. Це величезна різниця.

Алмаз кращий друг жінки. Ні для кого не секрет, що алмази є одним якщо не найцінніший мінерал в світі. Це все якось пов’язано з її рідкістю і, ну, алмази просто добре виглядати на кільця, сережки та інші ювелірні вироби. Але якщо алмаз занадто багато для вашого бюджету, набір ювелірних виробів смарагдово виглядає добре, теж.