титану в порівнянні з золотом, сріблом і платиною

Або ви купуєте його в якості подарунка або для себе, є багато причин, чому титан ювелірні вироби можуть бути кращим вибором, ніж ювелірні вироби в традиційних дорогоцінних металів, як золото, срібло і платина.

По-перше, титан високою стійкістю до корозії і, отже, не тьмяніє легко. Спеціально для високих польських готових виробів, як золото і срібло кільця обручки, очікується, що ювелірні вироби втратить свій колір і блиск протягом довгого часу. Навіть якщо вони зберігаються належним чином в ювелірному коробки або безпечним, кисень повітря реагує з металами і перетворює кольору. Цей процес, звичайно, прискорити, якщо ювелірні вироби носять щодня, бо піт у поєднанні з температурою тіла, діє як каталізатор для хімічних процесів.

Крім того, титан є гіпоалергенним, що означає, що дуже небагато людей є шкіра, яка чутлива до нього. Люди, які мають алергію на золото, срібло, або, частіше, нікель, який міститься в більшості золотих і срібних прикрас, не доведеться турбуватися про спалах при носінні ювелірних виробів з титану і його сплавів.

Широко відомо про власність титану є його довговічність. Саме цей атрибут, який робить його ідеальним для активних людей, які часто займаються на свіжому повітрі, навіть водні види спорту. Це не рідкість, що люди знаходять свої золоті або срібні ювелірні вироби пошкоджений, або навіть втрачені, після дня захоплюючих заходів на відкритому повітрі. Ці розчарувань можна легко уникнути, якщо титану ювелірних виробів носиться замість цього. Крім того, титан має високе відношення міцності до ваги. Іншими словами, хоча він набагато сильніше, ніж золоті та срібні ювелірні вироби, навіть сталь, він набагато легше і, отже, більш зручні для носіння.

Нарешті, що це модно і модно носити титану ювелірних виробів. Металу є відносно новим в індустрії моди з безліччю нових ідей, які застосовуються на ньому. Титан настільки універсальний, що він не тільки може бути об’єднана з дорогоцінними каменями, золотом і сріблом, вигравірувані і закінчив, як традиційні ювелірні вироби, а також може бути анодованим створити привабливий кольоровий ювелірних титану.

Загальні ювелірних титану включає в себе кільце обручку, чоловічі титанові кільця і ​​браслети чоловічі титанові. Існує всі підстави, щоб досліджувати величезні можливості і висловити свою індивідуальність в цілому по-іншому.