Грудень нових дорогоцінний камінь – танзанит

Дорогоцінний камінь танзаніт вперше була явлена ​​в Танзанії Masaai людей в 1966 році. Незабаром після цього, танзанит був введений в Північній Америці Тіффані і Ко, які надали перлину своєї ідентичності, а також ввів його для широкої публіки.
Tanzanite славиться своєю сліпучою забарвлення. Важко знайти перлину з можливістю з’являються різні відтінки, в той час, танзанит в основному фіолетовий разом з градаціями світиться синім, спалахи червоного, а в багатьох випадках відтінками зеленого. Чим глибше дорогоцінний камінь танзанит, тим більше цінував його, ймовірно, буде. Легше, бачити крізь каміння все ще може виявитися привабливим, однак вони будуть менш цінними.
Tanzanite дорогоцінних каменів ювелірні вироби неймовірно модно, і можуть бути знайдені в широкому діапазоні варіантів, щоб задовольнити всякі переваги і стилі. Намиста, браслети, стрічки, а також сережки можуть бути побудовані з танзанит. Tanzanite часто виробляються в асортименті форм, найбільш відомими з яких овальні, круглі, подушки, принцеса і Emeral розрізу.
Розглянута як знаку зодіаку на грудень з 2002 року, танзанит дорогоцінних каменів ювелірні вироби робить приголомшливе подарунок для будь-якої людини, що народилися в цьому місяці.
Хороший догляд дійсно повинні бути використані, коли ви несете танзанітом ювелірних виробів головним чином тому, що це не самий сильний. Tanzanite оцінює шість з половиною за шкалою Мооса твердість дорогоцінних каменів, і це більш легко ушкоджені при порівнянні з дорогоцінними каменями, як аквамарин, сапфір і алмаз.
При очищенні дорогоцінний камінь танзанит вважають особливою увагою бути ніжним і ніколи не використовувати сильнодіючі чистячі ювелірних виробів. Крім того, використовуючи ультразвукові очищувачі ювелірних виробів зруйнує танзанит. Tanzanite не повинна піддаватися впливу води, якщо взагалі можливо. Крім того, відмова від ваших танзанітом на сонечку може призвести кольору зменшуватися. Ви можете протирати танзанітом охайною за допомогою сухої майданчик, або, можливо, ще краще, візьміть дорогоцінний камінь танзанит спеціалісту ювелір, хто обізнаний в очищенні дорогоцінних каменів.
Гарне намисто танзанітом також можете зробити дивовижний подарунок для всіх, хто народився протягом місяця грудня, враховуючи, що він був включений до списку створюваних дорогоцінних каменів грудневих в 2002 році.