Колумбійський смарагд

Смарагди, зелені світяться камені, одним з найбільш віддаючись зеленого кольору красунь.
Чи плануєте ви мати один? Шукаєте для всього інформація, яку ви могли б отримати на дорогоцінні камені смарагдові через Інтернет?

Емеральд зодіакального знахідка для тих, хто народився під знаком Рака. На додаток до краси, смарагди, як відомо, приносить удачу, підвищення добробуту, люди вірять у їх магічну силу і сьогодні.

Купівля смарагд може бути трохи важко на кишеню, щоб планування перш ніж купувати один дійсно важливо. Ви можете або купити його у дилера або отримати його безпосередньо з шахти через продавця. Природних смарагдів знаходяться в депозити в декількох місцях по всьому світу, але Колумбійські смарагди цінуються за їх прозорість, кристалізація і вогню.

Значення залежить від смарагдовою Cut 4C, в каратах, колір і прозорість. Використання 4C є стандартизований метод класифікації якість і цінність дорогоцінних каменів смарагд. Чим вище атрибути смарагд, тим вище його оцінка рідкість і цінність. Колумбійські смарагди відомі у всьому світі, щоб бути лідерами галузі, з найвищими стандартами якості. Деякі з найбільш рідкісних і дорогих смарагдів у світі очікувати від такої колумбійських шахтах Muzo і Чівор.

Ми є одним з найбільших і смарагдово колір Diamond точок у світі справу з вільними Колумбійські смарагди. Наш сайт має вільні дорогоцінних каменів смарагдового для дилерів, ювелірів і споживачів. З Колумбії, Індії та Австралії, а наші ключові партнери смарагдово шахтаря ми вибираємо тільки найкращі запаси смарагдів і фантазії алмази з шахти виробництв.

Наші ваги смарагдово класифікації засновані на ваги GIA і AGL сортування і дозволить вам купити наші смарагди засноване на професійних стандартах якості, безпосередньо від джерела і без завищеними цінами. Ви можете придбати смарагдові камені з нашого офісу в Коломбо, або зробити покупку через Інтернет і отримати товари, що експортуються в вами, чи інакше домовитися про побачення в одному з наших міжнародних турів, де ми поставляємо матеріали безпосередньо.
Ми гарантуємо 100% задоволення клієнта, а в разі незадоволення Ви могли навіть претендувати на гроші назад.