зробити свій власний ювелірний

Чи замислювалися ви, “не може зробити це сам”, коли він дивився крізь ряди рахунків браслети, кольє або сережки у дуже сучасної моди магазині? Відповідь на це питання “так”. Майстерність рахунків є творчим і цікавим хобі, яке не тільки буде виробляти унікальні вироби, ювелірні вироби ручної роботи, але і бути чудовим джерелом ідей для подарунків для сім’ї та друзів.
Першим кроком було б знайти хорошого локальних облікових записів магазині. У той час як є чудові каталоги поштою та інтернет-сайтів, які продають всі запаси, ніщо не замінить Допоможіть порадою і досвідчений персонал продажів. В ідеалі, цей магазин будуть також представлені кілька класів, які допоможуть початківцям вивчати основні методи (якщо немає таких магазинів у вашому місті, деякі вступні книги, такі як “повне керівництво для чайників рахунки” буде поданий).
Почніть з простого проекту, то, як браслет або намисто основним, а не зайти надто далеко надто багато прикрас (клацає, гачки і т.д.). Ви можете використовувати кристалів Сваровські, срібло і напівкоштовні рахунки прямо зараз, але також може прокласти шлях для того, що гряде. Деякі магазини навіть пропонують вам запускати ігри, в тому числі план рахунків (для надання допомоги в розробці проектів і заходів), деякі основні інструменти, бісер, дріт, прикраси та книги з процедурами.
Потім ви повинні встановити “робочий простір”, переважно району, вільного від перешкод, добре освітлений. Можливо, вам доведеться інвестувати в хорошому світлі, мабуть, один, який поставляється з збільшувальним склом. Пам’ятайте, що ви працюєте з деякими досить дрібні об’єкти! Переконайтеся, що у вас є багато упаковки для різних типів і квітів, щоб звести рахунки окремо – ніщо не зіпсує їх радості, як того, щоб піти для одного облікового запису в розпатланої купі. Шарик магазинах продаватимуть різні системи зберігання, але ви також можете експериментувати з пластикових контейнерах, які служать для тримати дрібні предмети або приманки риболовля.
Ну, ви готові для вашого першого ювелірного проекту рахунків! Не забудьте захистити вашу робочу цікавих кішок і дітей. Удачи з цим ремеслам і будьте обережні зі своїми ювелірні вироби ручної роботи!