покупка стерлінгового срібла 925 проби

Срібло являє собою сплав з срібла, який використовується у виготовленні ювелірних виробів. Срібло ювелірних виробів буде пронизаної законом у Сполученому Королівстві з тонкістю друк ‘925 ‘. Це гарантує його чистоту 92,5% срібла, а її залишок, як правило, мідь.

Чисте срібло занадто м’яке для повсякденних прикрас і тому сплавляється з іншими металами робить ювелірні вироби більш міцним. Існує один недолік срібла, з часом вона тьмяніє. Ви можете побачити коштовності срібло, який був родием, яка є спільною з деякими дизайнер марки. Це дозволить уникнути потускнения і також дасть ювелірні більш відбивають зовнішній вигляд.

Срібло пронизаної так само, як золото, платина і паладій, і будь-яка коштовність більш 7,78 грама буде пронизаної одним з чотирьох офісів аналізу в Бірмінгемі, Единбурзі, Лондоні чи Шеффілді.

Срібло ювелірних виробів є доступним і популярним серед жінок, хто любить йти в ногу з останніми тенденціями в ювелірній дизайні, де в якості золотих ювелірних виробів є більш традиційним і залишилися тими ж протягом декількох років. Винятком є ​​зростаючий попит на біле золото, проте це, швидше, розглядати купівлю, ніж срібла.

Зазвичай з срібними прикрасами ви будете часто знаходити комплектації, кулон з відповідними сережки і браслет, оскільки вони, як правило, доступне вона дозволяє людям, щоб зібрати їх протягом короткого часу.

Срібні прикраси доступні в діапазоні обробки, полірована який є найбільш поширеним. Ви також можете мати матове або матовою обробкою і ограновування, який додає блиск і засліпити браслета.