полювання на обручки

Покупки для обручок зазвичай означає покупку алмазів, які були встановлені в вишукано створеного кільце з золота або навіть платини. Навіть якщо пара повинна вибрати для золота або платини ясніше бенди і не Інкрустація однак, діамантове обручку кільця для жінок як і раніше вельми популярні. Тим не менш, обручки залишаються найпопулярнішим видом ювелірних виробів з діамантами. Він як і раніше великі інвестиції однак, і є деякі речі, щоб знати при купівлі діамантів.

вона починається з сертифікації

Сертифіковані діаманти дорогоцінні камені, які були розглянуті і оцінюваний в лабораторії геммологии геологами, які спеціалізуються в цій області, це перший крок створення ювелірних виробів з діамантами деталей, таких як кільця з діамантами. Діаманти оцінюють за:

– Карат
– Ясність
– Колір

Carat означає, як великий алмаз з точки зору ваги і маси (“Карат” становить близько 1/5 грама). Ясність і колір саме це. Діаманти для продажу може бути кришталево чистою, або можуть мати хмарно плями всередині каменя. Вони також можуть бути будь-яку кількість кольорів, крім білого, а деякі кольори зустрічаються вкрай рідко і, отже, набагато більш цінне.

Хоча як алмаз скоротити також фактори в рівняння, це менш об’єктивний критерій, ніж три інших якостей, і є предметом особистого смаку або якими якостями алмазу буде посилений. Розріз може мати великий вплив на вогонь алмазу або іскри.

Тим не менш, мета тут не розмістити в грошовому вираженні на алмаз, це означало просту привласнити клас до перлини. Однак ця оцінка використовується в реальній оцінці сертифіковані діаманти.

встановлений чи ні?

Це рідкість для більшості людей, щоб купувати діаманти в їх вільній формі; незважаючи на цінність і красу діамантів, вони можуть бути важко продати на відкритому ринку, і тому не є найбільш ліквідні інвестиційні можна провести. Проте, залежно від того, хто продає кільця з діамантами або іншими видами ювелірних виробів з діамантами, ви можете мати можливість купити те, що називається “напів гора”, або частину, в якій перлина досі не встановлені.

Покупка діамантів окремо від алмазів обручки та інші ювелірні прикраси алмаз дозволяє людям вибирати тип дорогоцінного каменю вони воліють з точки зору крою і кольору. Комусь це подобається “смарагдовою огранювання”, який підкреслює ясність дорогоцінного каменю, в той час як інші воліють вогняні іскри розрізу принцесу. Таблиця скорочень насправді пропонують краще з обох світів в цій області; такі рішення є великою частиною покупки алмазів для весільних прикрас сьогодні.