різні види перлів

Перлини бувають різних кольорів, розмірів, форм і походження. Білого кольору перлів може бути нормою протягом багатьох років, але є дійсно багато видів перлів, що, може бути, проста людина не знаю. Наступ culturization перлів проклав шлях для нових видів перлів, які захоплювалися багато сьогодні. Так ось деякі з найпопулярніших видів перлів на ринку сьогодні.

Akoya Жемчуг – Akoya перлів в основному морські перли культивують у Японії та Китаї. Вони, як правило, білого і кремового кольору з світлим забарвленням. Вони виробляються Akoya устриці, звідси і назва. Цей тип перлів спочатку культивували в Японії. Однак, коли технологія культивування перлів передані в Китай, більшість виробництва Akoya перлів також переміщається, а також. Китай тепер може бути лідером у виробництві Akoya, але Японія як і раніше продовжує виробляти їх. В принципі, Китай відповідає за виробництво Akoya до 7 мм, а Японія виробляє Akoyas більше 7 мм.

Перли Південних морів-перли південних морів є перлинами, які збирають у велику водойму охоплює Південно-Східної Азії, таких як Таїланд, Філіппіни та Індонезія, в районах на всій території Французької Полінезії та Австралії. Цей тип перли вважається одним з найдорожчих з усіх. Вони, як правило, золоті та світло-жовтого кольору зі світлими підтекстом.

Перли Таїті – перли Таїті, також відомий як чорні перли. Вони, як правило, збирають з чорного губами устриці. Цей тип перлів бувають темні кольори, такі як чорний, сірий, зелений і павич.