свіжий новий модельний ряд мото-спорту тематичні години Монако був unveilled від TAG Heuer.

Крихітне містечко Санкт Імье в Швейцарії є батьківщиною годинник Tag Heuer розроблений Едуард Хойер. Незабаром свої прекрасні годинники стали використовуватися для спортивного хронометражу випробувань, так як вони були відомі як їх точність і видатний рівень їх майстерності.
Значних величин хронологічному було, як бренд був створений зі значним акцентом на майбутнє з спорідненістю до спортивно-Едуард був обумовлений точністю, коли майстерня була створена Едуард Хойер був лише один гол, щоб зробити вимірювання часу річ краси.
Задовго до популяризації сучасних годин чоловіків, що мають aportable годинник будь точності не представлялося можливим. Tag Heuer використовував своє ретельне обізнаності вартового, і з’єднав його з його пристрастю до виробництва деяких з найбільш точними годинами своєї епохи.
У минулому році компанія була добре відома за те, що попереду галузі в години рішень, включаючи технологічно, а в його конструкції. Tag Heuer, швейцарський ювелір зосереджені на годинник, зібрав значну кількість патентів на їх здатності освоїти первинні хронографа.
Чотири різних аспектів бренду Heuer тегів зробили його особливим. Вони (1) контроль і привабливості своїх годинників, (2) майстерність і турботу, з якою вони були виготовлені, (3) унікальне поєднання моди, презентації та спільної мети, і (4) відновлення частин, починаючи попереднього часів громадянської війни.
Бренд Heuer був даний імпульс і знайшов глобальним символом, коли актор Стів Маккуїн надів годинник Монако під час зйомок Ле-Ман, спортивні фільми 1970-х років.
Tag Heuer вийшли з новою колекцією високотехнологічні годинник Монако сьогодні. Механізм приводний ремінь використовується в двигунах високої потужності двигуна були імплантовані в ці години.
Коли справа доходить до творчості ніщо не може зрівнятися Tag Heuer годинник, одна з цих зберігачів доброго часу обидва предмети колекціонування та продуктивність робочих машин.
Цей вибір лінії годин був розроблений з метою демонстрації інноваційних досягнень до жменьці еліти.