чому обручки діамантами повинно бути конфліктів Безкоштовний алмази

Одне з основних питань, що стосуються алмазної промисловості в тому, що конфлікт і безконфліктного алмазів. Алмази із зон конфліктів, також відомий як кривавих алмазів, мають сумнівне походження і історично були пов’язані з громадянськими війнами в Африці на південь від Сахари, що призвело до загибелі мільйонів людей, були цурався від алмазної промисловості. Справді, Організація Об’єднаних Націй і в більшості країн цивілізованого світу зробили спільні зусилля, щоб викорінити ці діаманти. Тим не менш, до цих пір криваві алмази з’являються на ринку, так як вони іноді контрабандним шляхом з Африки і продали кілька разів, поки не істинне походження невідоме. Ось кілька причин, чому у вашому алмазів обручки повинні бути безконфліктного алмазів.

Перша причина, чому ви повинні при купівлі безконфліктного алмазів моральна. Ідея покупки дорогоцінних каменів, які викликали смерть є прокляттям для більшості людей. Тим не менш, безконфліктного алмазів сертифіковані як продається через законні точок і ніколи не були використані для фінансування воєн і насильства. Отже, якщо ви купуєте ці алмази для вашого обручки, ви зможете відпочити знаючи ваш Діаманти не був залучений в насильство.

Це також важливо, щоб купити безконфліктного алмазів, оскільки Сполучені Штати оштрафують власників та роздрібної торгівлі за володіння криваві алмази як дотримується США в рамках Кімберлійського процесу, єдиний законний шлях до придбання таких алмазів. Кімберлійського процесу спрямована на викорінення конфліктних алмазів і більшість роздрібних торговців дотримуватися цього тому, що лідери алмазної промисловості наполягають на ньому, але й тому, що клієнти не будуть купувати те, що був використаний для причиною людських смертей. Отже, кращий спосіб уникнути штрафів за володіння те, що вже є цінним і досить дорогий коштовний камінь найкраще купити безконфліктного алмазів для вашого обручки.

Ще одна причина, чому алмазів в обручки повинні бути безконфліктного алмазів є те, що цей термін в даний час включає гарантію того, що порушення прав людини не відбувається в той час як видобуток цих алмазів. Порушення прав людини, такі як дитяча праця, працівник експлуатації та насильства щодо працівників вплинуло на алмазної промисловості з меншою кількістю продажів, так як більшість людей не хочуть дорогоцінного товару, який був отриманий незаконно.

Є кілька способів, ви можете гарантувати, алмази ваші обручки є конфліктними. Перше, необхідно запросити сертифікації, яка забезпечує більшість роздрібних торговців. По-друге, дослідження роздрібної торгівлі і зробити деякі дослідження в практику їх постачальників і видобутку, як це покаже вам чи сертифікація і гарантія безконфліктного алмазів і точне уявлення свого бізнесу чи ні. Ще один спосіб, що ви можете уникнути кривавих алмазів є покупка обручок, які зроблені з переробленого металу і діамантів. Ці алмази зазвичай були із зони військових дій протягом багатьох років і майже напевно безконфліктного алмазів.