чому чорний онікс ювелірні вироби є гарним вибором для чоловіків

Багато ювеліри подобається працювати з чорним оніксом. Вони, як правило, у поєднанні з дорогоцінними металами, такими як золото, срібло і платину. Через свою відносно недорогою ціною, чорний онікс ювелірні вироби дуже практичний вибір для чоловіків. На думку експертів онікс є формою кварцу, одним з головним чином поширених мінералів на землі. Кварцовий себе можна знайти майже в будь-якій точці світу: Європи, Південній і Північній Америці та Азії. Проте, коли справа доходить до онікса, великі родовища знаходяться в Бразилії, Пакистану, Шрі-Ланки, Мадагаскару, і Сполучених Штатах.

Камінь поставляється в різних кольорів і відтінків, коливається від червоного до чорного. Тим не менш, найпопулярніший вид онікс чорний онікс. Як стародавні, так і сучасні чоловіки, так зачаровані з цим каменем. Згідно з легендою, середньовічні лицарі носили чорний онікс, коли вони йдуть на війну для захисту. З іншого боку, ті, хто вірить у New Age використання чорного оніксу для лікування таких захворювань, як хвороби серця, виразки і пошкодження клітин. Згідно Нової Ери, одягнений в чорний онікс намисто може збільшити як силу і витривалість людини. Тому що чорний онікс важко, багато ювелірів люблять поєднувати налаштування чорного оніксу автора. Деякі з них використовують золото, срібло, платина і інші метали, які контрастують з кольором каменю.

Без сумніву, жінка привертає до алмази, і йде так само для чоловіків, які носять діаманти. Проте, алмази є досить дорогими на ринку в ці дні. З розрахункової середньої вартості алмазів кіркою кільце в США становить від $ 3500 і $ 4500. Кільце чорний онікс, з іншого боку, може коштувати від $ 200 до $ 1000, залежно від того, що матеріал буде встановлено на. Без сумніву, покупка чорне кільце онікс подарунок, безумовно, хороший вибір, особливо для чоловіків, які хочуть, щоб віддати Богові модний стиль і дивитися без над витратами.

Якщо ви подивіться через інтернет і глянсові журнали сьогодні ви можете побачити самий гарячий елемент в чоловічі прикраси сьогодні чорне намисто онікс. У той же час, як і чоловіки, і вважають за краще використовувати товсті, чоловічі золоті намиста, онікс досить швидко стають популярними також. Чоловіча чорний онікс намиста вважаються більш модними і сучасними. Тому що він зроблений на все життя, це великі інвестиції. Змішайте їх з настройками з білого золота, жовтого золота і срібла. Ви також можете комбінувати їх з діамантами для більш стильний і елегантний вигляд.

За відпрацьованою естетичної концепції, “менше означає більше.” Хоча Кулон чорний онікс може мати простий заклик, тобто більше, ніж здається на перший погляд. Чорний онікс підвіски є однією з найбільш елегантних ювелірних виробів для чоловіків.

Чорний онікс кільця, намиста і підвіски сьогодні лише деякі ювелірні вироби з оніксу предмети, які можуть зробити людину стильним і елегантним. На щастя, чорний онікс ювелірні зовсім недорого, що робить їх практичний вибір для чоловіків.