як знайти економію грошових кільця участі

Дуже небагато заробляють достатньо, щоб купувати дорогі ювелірні вироби без грошових проблем. Більшість покупців, доведеться шукати способи скоротити витрати настільки, наскільки це можливо. Це вірно і для обручок. У зв’язку з алмазами, налаштування, металу і гравюри, кільця стають недоступними. Ось деякі поради, які ви можете слідувати, щоб купити в потрібних витрат.

У той час як у фізичному магазині

Якщо ви купуєте ювелірні вироби від магазину через його близькість до вашого будинку, повторні переговори є єдиним рішенням. Ніколи не платите те, що згадується в ціну. Ювеліри дійсно очікують, щоб ви платили менше. Це причина того, що цінники за більш високим, ніж фактичні показники.

Фізичні ювелірних магазинів не стикаються видимий жорсткої конкуренції, як вони завжди можуть витягти хороший прибуток, користуючись незнанням клієнта про ринок. Отже, йти в магазин добре підготовлені. Будьте впевнені в тому, ринковими цінами. Це дозволить вам знати, скільки цінами мають право на обручки, ви шукаєте.

Інтернет-магазин

У разі, якщо ви не задоволені немережевих магазину, сидіти перед комп’ютером. До багатьох сайтах інтернет-ювелірів. Існує жорстка і посилення конкуренції для бізнесу в Інтернеті. Скористайтеся його. Ви можете знайти деякі мережі роздрібної торгівлі ювеліри пропонують кільця за нижчими цінами, ніж інші, оскільки вони повинні виграти більше клієнтів.

Хоча торгові мережі для обручок, порівняння є ключем до право покупки. Порівнювати не тільки ціни, а й конструкції і алмазів також. Таким чином, ви можете знайти вибір ваше кільце за конкурентоспроможними цінами. Але гарантувати, що ювелір є справжньою і має повернення політики.

Діаманта ціни

Оскільки діаманти є дорогими особливістю всіх в кільце ювелірних виробів, скоротити свої ціни. Вибираю алмаз, який поставляється з деякими невидимі недоліки. Такі камені дешевше купити. Жовтувато алмазів, звичайно, доступніше, ніж безбарвний.

Зверніть увагу на вагу в каратах також. Вища карата, більше буде ціна дорогоцінного каменю. Якщо пасьянс кільце не від ваших уподобань, купити менше алмазів меншу вагу для зниження цін на обручки.

Якщо більше алмазів вибором, а потім знизити ціни в інших місцях, як на його форму і порізів. Квадрат і прямокутник форми алмази дешевше. З меншою грані на поверхні каменя, його ціни стають доступними.

Різні параметри, такі як контакт, безель, і прокласти канал мають різну вартість. Знай про це від ювеліра і вибрати правильний вибір, що є економічно ефективним і захисні до алмазу.

Дивіться, якщо ви можете заощадити гроші на обручки метали також. Платина є дорогим металу в порівнянні з іншими. Жовтого золота і білого золота бувають різних витрат.

Зберігайте ці поради на увазі для доступної покупкою.