як піклуватися кільця з діамантами

Діаманти кращі друзі дівчини. Ми все це знаємо. Якщо Ви досить щасливі, щоб отримати один, ви будете почувати себе дійсно щасливим і гордим. Алмази є рідкісними дорогоцінними каменями, відомі своєю довговічністю і красою. Вони використовуються для виготовлення обручок зокрема. Багато пар використовують кільце з діамантом, як їх знак любові і вічної вірності. Алмази можуть бути тверда речовина на Землі, але вони не піддається руйнуванню. Хоча вони можуть бути скорочені або полірованої тільки інший алмаз, важкий удар може привести до їх чіпом. Таким чином, ви повинні дізнатися, як доглядати за своє діамантове кільце.

Перш за все, з метою збереження алмазів у хорошому стані, вам доведеться зберігати його в коробці ювелірних виробів. Одна з оксамитовим покриттям буде краще для вашого діамантове кільце. Ви можете розмістити своє кільце в коробці, коли ви припините носити їх.

По-друге, не зберігайте ювелірні вироби з діамантами поруч з іншими ювелірними виробами, оскільки це може призвести до виникнення подряпин. В ідеалі, ви можете використовувати тканинна підкладка випадок ювелірних виробів, які з окремими відсіками. Якщо у вас немає скринька з коштовностями, ви можете обернути кожну частину в м’якій паперовою серветкою або використовувати ювелірні мішки. Це буде тримати їх захист.

Регулярні перевірки ювелірних також необхідний для належного утримання своє діамантове кільце. Якщо ви помітили які-небудь ознаки пошкодження або послаблення зубцями, взяти кільце негайно професійним ювеліром. Така людина може сказати вам, чи є причини для побоювань, і будемо це виправити, якщо це буде необхідно. На додаток до виконання будь-яких необхідних ремонтних робіт, Ваш ювелір може вміло очищення ювелірних виробів.

За відсутності професійної допомоги, ви можете очистити ваші ювелірні вироби з діамантами в домашніх умовах. У розчині теплої води покласти кілька крапель нашатирного спирту, а потім замочіть в ньому коштовності. Скраб кожен шматок обережно м’якою щетиною зубної щітки. Потім промити і протерти насухо чистою, м’якою тканиною. Крім того, переконайтеся, що ви уникати дії крему, масла для шкіри, лак для волосся, побутова хімія та інші речовини. Все це може призвести до утворення нальотів і знизить яскравість і блиск Вашого діаманта.

Не в останню чергу, переконайтеся, що ви вилучили кільце з діамантом, коли ви робите грубу роботу. Це дозволить запобігти камінь від подряпин, і кільце буде зберігати свій первинний краси. Якщо ви все ще хочете, щоб носити його, ви можете поставити на деякі захисні рукавички.