шукає кільце з алмазом на знижку

Діамантове кільце не зовсім дешево.

Справді, одне кільце з діамантом може бути еквівалентно пару місяців вашої квартири оренди. Тим не менш, ви не повинні платити більше, якщо можна платити за це менше? Це можливо, якщо ви знаєте, що методи, які допоможуть вам знайти кільце якості алмазів за зниженими цінами.

Читайте далі, і ви, можливо, дізнаєтеся трюк або два.

1. Встановити бюджет.

Не знаючи, як, скільки ви готові викласти, ви не зможете знайти кільце з діамантом, який буде відповідати вашим потребам. Для того, щоб викладені на дешевший кільце з діамантом, ви повинні спочатку визначити, що дешево, а що дорого для вас.

2. Ознайомитися з цінами

На відміну від деяких товарів, кільця з діамантами або будь-які ювелірні прикраси з діамантами на ньому не мають фіксованих цін. Ціни на частини, буде залежати від наступних властивостей алмазу: чистота, вирізати, колір і карат. Чіткість відноситься до чистоти дорогоцінний камінь, його блиск, а також його недоліки.

Колір, з іншого боку, відноситься до “колір” каменя. Хоча алмази ясні, Є сорти, які мають жовті відтінки. Карата відноситься до вазі і розміру камінь у той час як розріз форми камінь скоротити. Кожен будинок буде визначати ціну алмазів. Наприклад, краще ясності, тим вище ціна. Те ж саме з кольором. Жовтувато-кольорових каменів є менш дорогими. Солідних магазинах вести облік цих речах, так що не бійтеся запитати в магазині

3. Слідкуйте за продажі

Магазини часто пропонують промо і продажів, часто в особливих випадках, як ювілеї. Деякі поведінки продажів перед Різдвом, щоб позбутися старих запасів. Взяти до відома ці продажі і слідують за цінами на ювелірні вироби. Купуйте, коли відбувається продаж, так що ви можете скористатися знижками. Хоча ювелірні магазини дійсно не дають багато в плані знижок, на пару відсотків вже досить добре, особливо якщо ціна висока.

4. Подивіться в благодійних магазинах, продажу гаража і другий магазинів рукою

Хоча кільця з діамантами не зовсім греблю гати в ці види магазинів, іноді, вони дійсно з’являються. Будьте напоготові, але, звичайно, перш ніж купити переконайтеся, що ви звернули увагу на специфікації. Ви можете платити більше за те, що він дійсно варто.