Кільця з діамантами – минуле, сьогодення і майбутнє

У більшості західного світу – Європі, англомовних країн і все більш західним азіатських країнах, таких як Японія і Корея – кільця з діамантами є традиційною частиною процесу залицяння і шлюбу. Хоча прості смуги золота для фактичного весілля також традиційні, ювелірні вироби з діамантами у вигляді кільця набір діамантового весілля стала набагато більш поширеною. Цікаво, що звичай кільця для шлюбу передує поняття кільця з діамантами на кілька століть.

алмази НЕ були назавжди

Алмази були носити в якості прикраси ще в дні Римської імперії, але не були використані в кільця з діамантами весілля поки ерцгерцог Максиміліан I Габсбург не подав один Марі Бургундії з нагоди їхнього весілля в 1477 році. Концепція обручки почали близько 250 років тому в результаті папським указом; Папа Інокентій III вирішив, що пари повинні пройти через тривалий період заручин до прийняття обітниць. При оголошенні їхні плани весілля, це було звичайне для чоловіка і жінки, обмін простими метал – золото для королівської сім’ї, срібло для знаті, бронзові для верхнього і середнього (торговець) класу, і залізо для селян.

Ринок кільця з діамантами Engagment створюється

Практики подання кільця з діамантами огидно останнє – і справді, йде назад менш ніж на шістдесят років. Насправді, це було результатом корпоративної стратегії маркетингу призначені для переконати людей в існуванні «історичних традицій», які насправді ніколи не існувало!

Це була компанія Де Бірс – юридична особа, що базується в Південній Африці, яка сьогодні контролює більше половини світових алмазних харчування – який придумав найуспішніший “крилату фразу” всіх часів і народів – “. Алмаз назавжди” Ця кампанія, яка почалася близько 1950 року народження, привели до створення нової “традиції” кільця з діамантами.

Аналогічна спроба була зроблена в США, що також у спробі переконати громадськість у тому, що вона давно вже “традиційним” для чоловіків, щоб отримати обручки. Американські чоловіки не попалися на цю вудку, але врешті-решт, подібна маркетингова кампанія призвела до обширної на сучасному ринку “його і її” діамант обручку.

ювелірні вироби з діамантами та весілля сьогодні

Незалежно від того, рекламних агентств говорять, важливо, щоб ті, у кого весілля в їх майбутній робити те, що зручно і економічно значущою для них. Зрештою, мільйони доларів були витрачені на алмаз обручку встановити для святкування весіль, яка тривала всього кілька років або місяців. З іншого боку, є пари, носити простий, прості смуги золота, які пішли на, щоб відсвяткувати свій 50-й річниці весілля.

Для тих, хто цікавиться тим не менш, “правило великого пальця” – встановлений алмазної промисловості – у тому, що чоловіки повинні плануєте витрачати близько двох місяців заробітної плати “при розгляді питання про покупку кільця з діамантами.