Чотири ради для ефективного управління часом

Ви природним прокрастінатор які відкладати зробити щось ще, а? Якщо так, то ви, мабуть, не дуже хороший в управлінні власним часом. Без ефективного управління часом, ви виявите, що ви постійно кидаються, намагаючись отримати завдання завершені. Якщо ваша здається, ніколи не вистачає часу, щоб завершити завдання, ось чотири (4) ефективне управління часом рад, щоб досягти мети.
1. Повісьте календар у вашому будинку на видному місці. Переконайтеся, що ви складете всі ваші зустрічі в цьому календарі так що ви знаєте про свої зобов’язання. Занадто багато людей покладаються на свої власні пам’яті, щоб призначення і так далі, і це може підвести їх.
2. Робота, де ви витрачаєте час кожен день. Ви можете не усвідомлювати цього, але ви могли б витрачати життєво годин кожен день, що ви могли б краще витратити робити щось ще. Це можна було б робити речі, як серфінг в мережі протягом декількох годин, коли ви думаєте, що ви працюєте або занадто довго говоримо по телефону. Ймовірно, ви будете вражені, коли ваші побачити, скільки часу ви витрачаєте даремно, роблячи непотрібні або неважливих речей.
3. Визначити, що вам потрібно зробити. Ефективне управління часом це все про планування та пріоритети в порядку їх значимості. Таким чином, якщо завдання має бути завершена негайно це повинно бути першим у вашому списку. Залиште інші несуттєві завдання на потім, поки у вас є час, щоб зробити їх.
4. Делегата. Чи є щось, що ви робите, які можуть бути делеговані або аутсорсинг? Власники бізнесу повинні розуміти, з метою делегування. Чому завершили завдання самостійно, коли ви могли попросити кого-небудь зробити це для вас і заощадити час в той же час?
Якщо ви підете цих ефективних порад управління часом, щоб досягти мети, ви скоро побачите, що ви більш продуктивно і мають менше стресів. Тому постарайтеся їх сьогодні, і подивіться, яка різниця вони можуть зробити ваше життя.