вибір діамантів

Ми вимірюємо алмазів використовують термін карат; цей термін походить від слова ріжкового дерева. Ріжкового дерева є бобів, вирощених у Середземному морі, якщо камінь вагою була такою ж, як один бобів ріжкового тоді це був 1 ріжкового дерева (або карата) діамант. З часом це вага, який нікому було точним, був стандартизований до 0,2 грама або 200 міліграм. На Далекому Сході, де таких дерев не росло алмазів вимірюється в грамах рису Якщо алмаз називають 4 зерна цього було б рівнозначно тому, що ми тепер знаємо, як один камінь каретки.

При покупці ювелірних виробів з діамантами, який уже встановлений, він буде позначений як CTW або карата загальної ваги. Це не говорить вам, окремих вагах встановлений каменів. Вам потрібно буде вибрати мізки ювеліра, щоб дізнатися вагу в каратах з найбільших камінь в обстановці, це допоможе вам у певному контексті, що саме ви купуєте.

Як вибрати діамант
При виборі алмазів Є чотири речі, ви повинні розуміти, відомий в торгівлі як чотири Сі. Критерії колір, вирізати, ясність і, нарешті карат. Колір є посиланням на включення або відсутність кольору в білому алмазів. Відсутність кольору є позитивним аспектом це дозволяє максимально світлу проходити через що робить його блищати яскраво.

Розріз дуже важливий аспект це може зробити алмаз виблискує все слава або вниз може притупити свою красу. Вона також може вплинути на довговічність каменю, а, різання будь-яких несправностей може зробити алмаз схильні до поломки. Тонкі кам’яні отруб також може протікати світла ззаду робить камінь втратить деякі з його блиск.

Кількість і розмір внутрішньої недоліки або «включення» регулює чіткість алмазу. Ці внутрішні недоліки були сформовані, коли алмаз робився на землі. Щоб вважатися бездоганний алмаз не повинно бути ніякої поверхні, а також без внутрішньої видимі недоліки при перегляді кваліфікованих грейдер камінь коштовний камінь з використанням 10-х збільшувальним склом очей

Каретки, як ми обговорювали раніше, тільки міра ваги і один карат дорівнює 0,2 грама

Як ви можете бачити, що є набагато більше, щоб алмази потім просто гарний камінь, вони є рідкісним і найкрасивішим з дорогоцінних каменів. Ми, як люди поставили величезне значення в цьому природно формування каменя. Ці камені, які утворилися глибоко в землі мільярди років тому і транспортується розплавленої породи на поверхню Тримати на нас, що здається непорушною. Чоловіки померли і долі були зроблені досягнення цієї дивно гарний камінь.