нові легкі кільця вольфраму з buildsheet

Однією з перших реакцій Весільні кільця назавжди отримує, коли хтось приходить, щоб спробувати на діапазонах вольфраму весілля, “Нічого собі, це важко!”

Більшість людей, як важкий, розкішний вигляд вольфраму. Тим не менше, інші шукають що-небудь легке, що ледь помітна, коли носять. З цієї причини, люди перетворилися на титан, легше брат вольфраму. Єдиним недоліком є ​​помічений після року або близько того, коли кільце починає дряпати і втрачати його обробці. Тепер можна знайти краще з обох світів з випуском нових легких кільця вольфраму.

Тому що багато людей висловили вони відчувають Основним недоліком вольфраму важку вагу, ми впровадили таку формулу, щоб збалансувати вага кільця з усіма іншими якостями вольфраму люди люблять: стійкість до подряпин, постійні польські та загальної жорсткості.

W (вольфрам): 42-48%
Ti (титан): 32-44%
Ni (нікель): 16-18%
Nb (ніобій): 1%
Та (тантал): 0,5 – 0,7%
Cr (хром): 1-2,5%

Традиційні важкі кільця вольфраму просто вивантажити ні титану з вольфрамом що робить його трохи сильніше, але втрати титану легкий якостей. Ще один елемент першорядної важливості є сполучною речовиною, і в цьому випадку нікель. Ті, хто використовує кобальт як сполучна заощадити кілька доларів, але в кінцевому підсумку з низькою якістю продукції.

Обручки Назавжди генеральний директор і засновник, Уейд Петерсон, сказав: “повільною економіці означає, що люди вже шукають альтернативи низької вартості золота і платини. Ми хочемо завжди бути створення продуктів, які відповідають їх потребам за доступною ціною. Ми плануємо зберегти Більшість наших карбіду вольфраму кільця до 100 доларів. Ця нова легка формула означає, що люди раніше виступали проти громіздкою відчуваю важке кільце тепер можуть мати міцність карбіду вольфраму і титану вагою. ”

Коли його запитали про те, як ці нові кільця вольфраму буде збігатися з їх гарантії, Петерсон сказав: “Всі наші вольфраму обручки, легені або нормальна, як і раніше підпадають під наше якість життя і розмір гарантій. Обслуговування і задоволені клієнти нашої першої турботою”.