творчих способів використання Пандора Підвіски

Все більше і більше людей стають знайомі з вражаючою кількістю принади Пандори легко доступні для придбання. Багато різних стилів і дизайн зробили сучасний шарм браслет набагато більш унікальним і оригінальним, ніж будь-коли раніше.

Потрібен приклад? У минулі роки, хтось з браслет матиме повне зап’ясті обірваних принади, які може бути важко зрозуміти, або які можуть бути легко зловити в одязі або волоссі. Вони, як правило, надзвичайно унікальним, але всі вони як правило, виглядають дуже схожі. При використанні принади Пандори власник міг мати тонкий групу скульптурних намиста, які кожна відображається особистий інтерес чи стиль, але не були б легко прийняти за тисячі інших браслети шарму.

Наприклад, хтось може легко створювати браслет з акцентом на золотих бус, але яка також показала своїх улюблених тварин, каменях і багато іншого. Вони, можливо, ніжний, обірваних принади Пандори, а також напівкоштовні й дорогоцінні камені, дерев’яні буси, і намиста з муранського скла для барвисті акценти.

Давайте використовувати жодного прикладу, який ілюструє гнучкість і неповторну красу браслет виготовлені з принади Пандори. У нашому прикладі ми створимо зимовий тематичний браслет шарму з акцентами блідо-блакитний і прохолодний срібла. Якого роду принади могли цю функцію? Використання тільки частини Pandora браслет може розраховувати на блідо-блакитного муранського скла з наголосом глибоких синіх точок. Ми могли вибрати срібло сніг чоловіків намиста, бісер трубки з срібними і золотими сніжинками, брелоки дрібним перлами делікатно підстрибуючи від нижніх, білі смуги скла, срібні кільця, і навіть срібло Камінь кульки або два. Все це було б нанизані на міцну срібну ланцюг використовуючи стандартний застібка Пандорі.

Те, що ми тільки що зробили це побудувати тільки один приклад браслет, але є практично необмежену безліч тем, які могли бути виражені таким же чином. Є стерлінгового срібла і золота 14k баз, баз бавовна шнур, і навіть щільної тканини шкіряними ременями служити в якості основи. Є кульки, прокладки, дорогоцінні камені, амулети всіх видів, і багато іншого. Все це займає основний план або ідею і браслет можна повільно розвивав звідти. Є навіть тематичні подарункові набори, щоб допомогти комусь почати роботу на браслет теж. Вони бувають у вигляді наборів з трьох скоординованих бісеру які могли б фігурувати такі теми, як післяобідній чай, ювілеєм або Road Trip!