ювелірних виробів, який приносить удачу

Протягом століть люди використовували коштовності, щоб принести їм успіх. Ось кілька популярних талісмани.

Носіть сонечко, якщо ви хочете отримати пощастило. У багатьох культурах сонечко приносить удачу. Від прогнозування гарної погоди і в якому напрямку майбутнього чоловіка можуть прийти до забираючи хвороб, сонечка є потужним чарівністю. Більше плям на спині краще удачі, і кожна пляма представляє пощастило місяць. Не забудьте надіти ваші сонечко місяць ви йдете в Лас-Вегас.

Навіщо носити черепаху кулон, браслет і кільце? Починаючи з давніх черепах раз вважалося, приносять здоров’я, довголіття і захист від зла. Китайська культура розглядає черепаха божественне тварина. Хоча це дуже повільний процес, стійкий, визначається, склад і не вистачає агресії якостей, які є однієї свердловини в житті і Texas Hold ‘Em.

Чотири листа конюшини. Стародавні кельти Уельсу вважає, що чотири листа конюшини були потужним чарівністю від злих духів. Знайти чотири листи конюшини, який дуже рідкісний вважається ознакою удачі. Кожен лист має символічне значення першого для надії, віри другий, третій для любові і четвертий на удачу. Сьогодні, чотири листа конюшини які повсюдно визнані символом удачі. Виділитися з нашими Evalue ювелірні чотири листа конюшини.

Підкови. Греки і римляни віру в захисну силу підкови створили загальне визнання підкову як пощастить. Залізо, коли вперше виявили, як вважають, з небес, мають цілющі властивості і захищає будинок від відьом. Більше того, людина вважала, що півмісяць або “U” форми є потужним захисним знаком додати той факт, що 7 нігті найбільш важливих щасливе число прибиваються в підкови, а у вас є кінцева талісман.

Слони. Слони є хорошим фен-шуй. Слони, які мають свої стовбури вгору Особливо потужні символи удачі і, як відомо, granter побажань. Вважається, що розміщення слон у вашому офісі призведе до успішних ділових зустрічей. Вважається також, що для удачі слід розмістити пару слонів з їх стовбурів у парадних дверей, щоб принести удачу і силу, щоб сім’ї. Носіть одну з наших красиві принади слона Evalue і ніколи не далеко від цього величного удачу. Триколірний конструкцій ми проводимо особливо популярні в латиноамериканській громади, і ми виявили, що багато наших з діамантовою огранюванням стилі бестселерів з афро-американського споживача.

Жаби. Через велику кількість яєць вони відкладають за один раз, жаби були символом натхнення, родючості та достатку протягом тисяч років. Багато культур вважають, що вони наділені магічними силами, включаючи право принести дружбу.
Італійська роги. Італійська Хорн амулет давнього походження. Корно означає “ріг” і роги, як передбачається, колись був священним для древніх європейських богині Місяця Місяць до виникнення християнства для захисту від пристріту.