Rolex годинник інновацій

Серед інновацій компанії є першими з автоподзаводом годинник, перший водонепроникний корпус годинника, перший наручний годинник з датою на циферблаті, перші години, щоб показати два часових поясах одночасно, і, найголовніше перший годинникарі, щоб заробити бажані сертифікації хронометрів для наручних годинників. На сьогоднішній день Rolex досі належить рекорд за кількістю сертифікованих хронометрів рухів в категорії наручних годин. Інший маловідомий факт, що Rolex брав участь у розробці оригінального кварцових годин. Хоча Rolex зробила дуже мало кварцових моделей для своїх Oyster лінії, інженери компанії зіграли важливу роль у розробці та реалізації технологій на початку 1970-х років.

Перший автоподзаводом Rolex годинник були запропоновані громадськості в 1931 році, працює на внутрішній механізм, який використовував рух руки користувача. Це не тільки зробило годинник обмотки непотрібним, але усунути проблеми надлишкової обмотки годинник і шкодить його механізм. Rolex була також першою часовий компанією, щоб створити дійсно водонепроникні годинники – ще одна віха від новизни до функціональних годинник. Вільсдорф навіть зайшов так далеко, щоб мати спеціально Rolex годинник прикріплені до сторони батискафа Трієст, який пішов на дно Маріанської западини. Годинники вижив і випробовуються в якості зберігши ідеальний час під час його спуску і підйому. Це було підтверджено телеграмі Rolex наступного дня кажуть “радий підтвердити, що навіть на 11 000 метрів Ваші годинник так точно, як на поверхні. Повагою, Жак Пікар

Rolex також зробив репутацію в години підходять для екстремальних глибоководних занурень, авіаційної і альпінізм. Ранні моделі спорту, включених Oyster Perpetual 2000 мешканця морських (в 1971 році). Цей годинник ознаками гелієвий клапан випуску, спільно зі швейцарською винайшов годинникар Докса, звільнити гелій нарощування під час декомпресії. Ще одна модель спортивного GMT Master, спочатку розроблена на прохання Пан Ам Airways, щоб допомогти пілотам у трансконтинентальні рейси. Провідник і Explorer II були розроблені спеціально для дослідників, які будуть переміщатися пересіченій місцевості – такі як всесвітньо відомий експедиції Еверест.

На більш гламурним боку, Яна Флемінга Джеймс Бонд носив характер Rolex Oyster Вічний в серії шпигунських романів. На початку фільму Бонд виробництва EON, командер Бонд носив Rolex Submariner. Однак для Бонда Пірс Броснан в головній ролі, стандартні часи питанням Джеймса Бонда є Omega Seamaster. Це почасти через Омега бути відкритим, щоб спільно сприяти їх зв’язки з виробниками фільмів djbwatches.com.