Індіанські ритуали ювелірні вироби

Ритуал індіанських прикрас відіграє важливу роль у минулому і сьогоденні переконання і Сполучених Штатів є символом природи в племінних церемоній, і представляє собою статус в індійській культурі.

Натуральні матеріали були використані при виготовленні ювелірних виробів, у тому числі з пір’ям мінерали і дорогоцінні камені, такі як бірюзовий і срібла.

Протягом тисяч років, бірюзовий була збережена, як для своєї природною красою і його передбачуваного влада зцілювати. Бірюза святий камінь, який був використаний протягом століть для прикраси ритуальних предметів і до цих пір вважається цінним управління індіанців племені навахо, Хопі, зуні, Пуебло та інших індіанських племен. Ця історія бере початок ще раніше в Стародавньому Єгипті, а вишукані ювелірні вироби бірюзи були виявлені в могилах. Натуральні матеріали були нагадуванням про землю навколо них.

Релігійні ювелірні вироби відіграє важливу роль в американській культурі. Під час церемоній зцілення і племінних ритуалів, індійського народу взяти на себе відповідальність і гордість носити тільки певні типи релігійних ювелірні вироби, які були правильні кольори, матеріали і являють хороший символ для цього ритуалу події. Індійські історія говорить нам, що ювелірні вироби носили рідний представляють різні етапи в житті людини досягла. У багатьох індіанських племен рекомендується молоді до дорослого життя, коли вони набувають духовний тотем, що складаються з раковин, намиста, або інші символи природи.

Індійські релігійні ювелірні вироби часто дають жінкам після їх першого менструального циклу жінки і досягнення нових пар на благо здоров’я, щастя та плідної вперед вперед на шлях сімейного життя.

Тому що наша культура сьогодні використовується в основному для ювелірних виробів декоративних цілей, ми часто забуваємо, коріння ювелірних виробів і як, для деяких культур, вона може мати більш глибоке духовне значення. Визнаючи важливість цієї релігійної ювелірних виробів в інших культурах дозволяє нам бачити більше символічного використання, що ювелірні вироби можуть бути використані.

Сьогодні. Наше суспільство і культура прикрашає індіанських прикрас для неї елегантності і моди, і більшість людей не знають про релігійних, ритуальних і обрядових значення цієї прикраси. На знак визнання значення і розуміння всіх американських індіанців на ювелірні вироби, ми можемо дізнатися, щоб помилуватися красою цього маркера, американської культури.