Введення в ювелірну справу

Я думаю, що одна з моїх улюблених ремесел виготовлення ювелірних виробів. Бісер повинен бути частиною будь-якого добре обладнані комплектом ювелірних виробів. Я люблю вибір стилів, що ювелірна справа дозволяє спробувати. Діапазон матеріалів, які можна використовувати для виготовлення ювелірних виробів також означає, що їх можливі застосування обмежені тільки моя уява. Хоча я не був особливо досвідченим ремісник незабаром я виявив, що я насолоджувався ювелірна справа і створив дивно оригінальні прикраси. Звичайно, мені тепер шкода, що я був здатний набагато складніші виготовлення ювелірних виробів, але принаймні я завжди покращується на ті, які я зробив раніше!

Мені дуже подобається виготовлення ювелірних виробів з використанням різних різних матеріалів. Це цікаво подивитися, що у мене є зручно, що я можу перетворити в досить ювелірних виробів. Один з моїх улюблених використовує смужки кольорового паперу для ювелірних виробів маше. Моїм дітям дуже подобаються розриваючи фотографії з глянцевих журналів, і ми намагаємося ювелірна справа разом, ну, майже! Вони вважають за краще відразу перейти до прикраси сцену, і я виявив, що сушені макарони робить ідеальний кульку. Труби макаронних виробів мають готові отвори для нарізування різьблення і може бути пофарбований легко. Ми також використовуємо глину досить багато, коли ювелірна справа, ймовірно, тому що діти користуються лиття форм. Я повинен взяти на себе частину випічки, але як тільки
це буде зроблено, вони можуть прикрасити і лаку свої творіння і продовжувати свою виготовлення ювелірних виробів.

Звичайно ювелірна справа зроблено більше задоволення, якщо ви можете дати коштовності, щоб інші люди, щоб носити. Мені подобається створювати намиста і сережки в якості подарунка. Люди часто цінують товари ручної роботи більше-магазині куплені, але що більш важливо я зберегти стан з моїми пропозиціями хитрий! Мої діти, як зробити браслети дружби для своїх товаришів, і нещодавно потрапив у використанні літерами ювелірних складають імена людей на намиста. Багато діти носять їх навколо тут, а також зацікавились в ювелірну справу теж!

Я використовую багато різних матеріалів в якості бази для моєї виготовлення ювелірних виробів. Ймовірно, було б неможливим для мене, щоб пам’ятати всі з них, але мені подобається використовувати шкіряний шнур і металеві прикраси найбільше. Я спробував майже все, що я міг би нитку в кульку на напевно! В даний час у мене немає часу, щоб присвятити ювелірна справа, що я не робив, насправді я, ймовірно, не зробили нічого протягом року у зв’язку з нашим останнім доповненням, але коли вона старше я можу добре навчити її основ теж.